Korepetycje z Radiem Złote Przeboje

Jak uczyć się matematyki, a jak języków obcych? Jak zachęcić dzieci do czytania, a jak do sportu? Sprawdźcie!

Wasza pociecha rozpoczyna właśnie swoją naukę w szkole? A może to już zaprawiony uczeń, który wie już, które zajęcia szkolne lubi najbardziej, a z jakimi idzie mu nieco gorzej?

W tym tygodniu opowiemy Wam, jak zachęcić dziecko do nauki i pokazać mu, że każdy przedmiot da się lubić!

Mówi się, że matematyka jest królową nauk. Jednak jeśli dziecko nie podziela tego zdania, mamy na to dobry sposób związany z... czekoladą. I wcale nie chodzi o przekupywanie!

Z nauką warto też oswoić pociechę poprzez zabawę, a szczególnie, gdy mowa o językach obcych, które wcale nie muszą takimi pozostać.

Znacie przysłowie "czym skorupka za młodu nasiąknie..."? Bez dwóch zdań możemy powiedzieć tak o sporcie, który ma znaczenie nie tylko dla fizyczności naszych brzdąców, ale również i psychiki.

Dlaczego tak wiele osób kojarzy fizykę w szkole jako koszmar? Na to pytanie można odpowiedzieć na wiele sposobów. To co wiemy na pewno, to sposoby na przekonanie opornego ucznia do tego z pozoru trudnego, ale bardzo ciekawego przedmiotu!

W jaki sposób zarazić dziecko miłością do takich przedmiotów jak przyroda czy geografia? Wszystkiego dowiecie się na naszej antenie!

Już od 23 sierpnia 2021 roku codziennie o 14:30 usłyszycie nasz tygodniowy cykl miniaudycji "Korepetycje z Radiem Złote Przeboje".

Partnerem audycji jest:

embed

Czas skompletować książki! 

W ofercie Allegro znajdują się wszystkie książki, o których mógł pomyśleć każdy rodzic czy nauczyciel. Na platformie znaleźć można różnego rodzaju książeczki edukacyjne, pakiety przedszkolne i szkolne czy bogatą ofertę repetytoriów. Uczniowie szkół średnich znajdą tam w niskich cenach wszystkie możliwe podręczniki, zeszyty ćwiczeń i karty prac oraz kompendia maturalne wraz z próbnymi testami.

Allegro widzi coraz większe zainteresowanie w kategorii Książek. Najlepiej sprzedają się w tym roku książki do szkoły średniej, a dokładnie do klasy 3 – głównie dlatego, że obowiązuje nowa podstawa programowa i nie ma ich w obiegu używanym. Dużo sprzedaje się także pakietów przedszkolnych.

Ostatni tydzień to również spore wzrosty w kategorii Laptopów i Konsol na Allegro Lokalnie, co może wskazywać na przygotowania do roku szkolnego. Ponadto widać również wzrost transakcji w oprogramowaniu, możliwe że rodzice przygotowują dzieci na nowy sezon nauki zdalnej. Duże wzrosty (około 50% więcej transakcji) zaistniały też biorąc pod uwagę wszystkie około biurowe przedmioty typu monitory, drukarki co może być też związane z nauczaniem zdalnym.

Wrześniowe trendy 2021

Ostatni tydzień to spore wzrosty w kategorii Laptopów i Konsol, co może wskazywać na przygotowania do roku szkolnego.

Ponadto widać również wzrost transakcji w oprogramowaniu, możliwe że rodzice przygotowują dzieci na nowy sezon nauki zdalnej.

Duże wzrosty (około 50% więcej transakcji) zaistniały też biorąc pod uwagę wszystkie około biurowe przedmioty typu monitory, drukarki co może być też związane z nauczaniem zdalnym.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!