Serialowe piątki +: "Your Honor"

W tym tygodniu w mini audycji "Serialowe piątki +" polecamy Wam serial "Your Honor"!

Michael Desatio jest poważanym sędzią i ważnym członkiem nowoorleańskiej palestry. Jego życie zmienia się nagle, gdy jego syn okazuje się sprawcą tragicznego wypadku samochodowego. Nagle sędzia musi stanąć przed poważnymi etycznymi dylematami – paragrafy i własne sumienie przestaną być najważniejsze. Jakby tego było mało, Desatio wejdzie w konflikt z mafią. Wszystko w imię ratowania życia syna…

Serial „Your Honor" to amerykańska wersja głośnego izraelskiego serialu „Sędzia". Główną rolę zagrał gwiazdor serialu „Breaking Bad", laureat czterech nagród Emmy, nominowany również do Oscara - Bryan Cranston. Jego kreacja w „Your Honor" już została doceniona - nominowano go w tym roku do Złotego Globa w kategorii najlepszy aktor w miniserialu.

Na ekranie towarzyszą mu m. in. Hope Davis („Amerykański Splendor", „Lokator", „Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów"), Michael Stuhlbarg („Zakazane imperium", „Tamte dni, tamte noce", „Fargo") i Tony Curran („Underworld: Evolution", „Filary ziemi", „Ray Donovan").

Naszą mini audycję "Serialowe piątki +" usłyszycie w każdy piątek o 16:50 w Radiu Złote Przeboje!

embed

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!