#Jeden But - specjalna aukcja z jednym butem Grzegorza Krychowiaka w ramach kampanii społecznej "Nie każdy bohater nosi dwa buty"

Sprawdźcie szczegóły tej wyjątkowej akcji.

Kampania "Nie każdy Bohater nosi dwa buty" jest wyjątkowa pod każdym względem. Właśnie trwa specjalna aukcja z… jednym butem Grzegorza Krychowiaka z Jego autografem, o czym wspomina sam Grzegorz:

Chcecie wiedzieć czemu tylko z jednym i czy #jedenbut może być cenniejszy niż dwa?

Zajrzyjcie - ten wyjątkowy #jedenbut znajdziecie tutaj: https://allegro.pl/oferta/jedenbut-grzegorza-krychowiaka-z-autografem-11683553660

Aukcja potrwa do 26 stycznia (środa) do godz. 21:00, a to oznacza, że czasu coraz mniej by znaleźć się #jednąnogąwfinale tej akcji. Sprawdźcie koniecznie i udostępnijcie informację dalej.

Dodajcie #jedenbut i #jednąnogąwfinale - niech jak najwięcej osób dowie się, że "Nie każdy bohater nosi dwa buty"!

Amp Futbol Polska i Nieagencja zorganizowały specjalną aukcję z jednym butem Grzegorza Krychowiaka!

Oryginalny prawy lub lewy (do wyboru), #jedenbut piłkarski adidas Copa Sense.1 SG (rozmiar 46) z autografem Grzegorza Krychowiaka. But nie był nigdy używany, bo czekał właśnie na Ciebie!

To w tym bucie możesz być #JEDNĄNOGĄWFINALE!

#jedenbut#jedenbut Materiały prasowe

Czy można zagrać w piłkę w jednym bucie? - tak, jeśli ma się tylko jedną nogę!

Są tacy, którzy w jednym bucie zdobywają mistrzostwo. Brak jednej kończyny to nie przeszkoda – rozgrywki zawodników po jednostronnej amputacji noszą nazwę Amp Futbol.

Gracze z amputacją dają z siebie tyle samo, co pełnosprawni zawodnicy, a często dużo więcej, bo „Nie każdy bohater nosi dwa buty"!

A wiesz, że amp futbol to wielka szansa dla dzieciaków z niepełnosprawnościami?

#jedenbut#jedenbut Materiały prasowe

Dzięki Stowarzyszeniu Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych „Amp Futbol" dzieci z niepełnosprawnościami mają szansę brać udział w regularnych treningach, obozach piłkarskich i turniejach.

#jedenbut#jedenbut Materiały prasowe

Chcesz im pomóc? Weź udział w licytacji i kup ten wyjątkowy #jedenbut Grzegorza Krychowiaka z autografem i wesprzyj stowarzyszenie „Amp Futbol" lub kibicuj tej wyjątkowej futbolowej bandzie.

Dzieciaki czekają właśnie na Ciebie!

Ten wyjątkowy #jedenbut znajdziecie tutaj: https://allegro.pl/oferta/jedenbut-grzegorza-krychowiaka-z-autografem-11683553660

Wszystkie informacje na temat kampanii społecznej dostępne na www.ampfutbol.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!