Dzień Dziecka z LEGO

Buduj, baw się i doświadczaj! Kiedy? 3 i 4 czerwca 2022 roku na wszystkie dzieci w Nowych Czyżynach czekać będzie potężna dawka rozrywki w świecie LEGO!

Co się będzie działo?

Dla najmłodszych przygotowaliśmy aż cztery strefy, które będzie można bezpłatnie odwiedzić w godz. 11:00-19:00.

  • W strefie konkursowej będzie można tworzyć z klocków LEGO misterne konstrukcje na podany temat. Następnie autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni upominkiem.
  • Strefa Turnieju Mistrzów, zlokalizowana obok Rossmanna, to coś dla prawdziwych łowców międzygalaktycznych wrażeń. Dzieci będą tutaj rywalizować o tytuł mistrza i przeżyją niezapomnianą przygodę w towarzystwie kultowych postaci z gwiezdnego uniwersum. A to wszystko grając na konsoli w premierowy tytuł – LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów!
  • Dla indywidualistów mamy strefę swobodnego budowania (przy sklepie Jysk), w której bez ograniczeń będzie się można bawić klockami wspólnie z rówieśnikami i rodzicami.
  • A co dla najmłodszych konstruktorów? Do dyspozycji maluchów oddamy strefę DUPLO przy placu zabaw, gdzie układać będzie można z klocków w rozmiarze dopasowanym do małych rączek.
  • Każdego uczestnika wydarzenia obdarujemy niespodzianką.

Dodatkowo, 3-4 czerwca zapraszamy do udziału w charytatywnej zbiórce produktów dla podopiecznych Fundacji Siemacha w Krakowie, która odbędzie się w Nowych Czyżynach obok sklepu Carrefour.

Patron medialny: Radio Złote Przeboje

Dołączcie także do naszej zabawy w konkursie na Facebooku Nowych Czyżyn. Do wygrania 7 zestawów klocków Lego!

Wpadnijcie do Centrum Nowe Czyżyny i dajcie się ponieść wyobraźni!

embed

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!