Nagość w słusznej sprawie! [GALERIA]

Album PIER(W)SI W POLSCE to nowatorskie przedsięwzięcie charytatywne. Po raz pierwszy w historii polskie gwiazdy odsłaniają swoje piersi, aby ratować piersi wszystkich innych Polek.

Blisko 200 fotografii 44 niezwykłych Polek, wzbogacone zostały o wypowiedzi Bohaterek oraz obszerną część merytoryczną  poświęconą profilaktyce, diagnostyce i leczeniu raka piersi.

Album zwraca uwagę na problem profilaktyki antynowotworowej w inny niż ogólnie przyjęty sposób. Nie straszy chorobą, lecz pokazuje piękno, aby kobiety nauczyły się je doceniać i chronić.

Wśród bohaterek pojawiły się między innymi:

Joanna Bartel

"Ja noszę miseczkę F, gdyby staniki sprzedawano w offsecie to te panie, które mają mniej, byłyby B-52, a ja byłabym F-16 (śmiech)."

Beata Tyszkiewicz

"Kobiety w tym albumie są piękne. Nic tylko zazdrościć im urody i się przypatrywać. Ale czy to się łatwo przełoży na troskę o siebie i zdrowie? Chciałabym."

Natalia Przybysz

"Zazdroszczę mężczyznom, że mogą tak naturalnie chodzić z gołą klatą. Choćby muzycy z Red Hot Chili Peppers, na scenie, zawsze do połowy rozebrani pokazują swoje wyżyłowane, pięknie umięśnione ciała. My, kobiety jesteśmy niewolnicami dekoltów, staników. Czasem chciałabym odkryć w sobie ten męski pierwiastek."

Marzena Rogalska

"Pozwólmy mężczyznom kochać nas i nasze piersi takimi, jakie są. Przecież gdybyśmy same nie wpędziły się w kompleksy, oni nawet nie zauważyliby tych niby niedoskonałości."

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ >>

Bohaterki zdjęć fotografa Rafała Olejniczaka, odwiedzą studio Radia Złote Przeboje. Codziennie od poniedziałku 21 czerwca do piątku 25 czerwca wraz z Asią Kruk porozmawiają o albumie, przeżyciach związanych z sesją zdjęciową oraz profilaktyce.

POSŁUCHAJ RADIA PIERSI >>

REGULAMIN

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!