Gdańskie Widowisko Nocy Świętojańskiej 2010

Ania Wyszkoni i goście - symfonicznie!

Największe przeboje Ani Wyszkoni oraz Jej gości z towarzyszeniem orkiestry SYMFONIKÓW GDAŃSKICH będzie można usłyszeć podczas Gdańskiego Widowiska Nocy Świętojańskiej już 23 czerwca o godz. 21.30 w samym sercu starego Gdańska.

Ania Wyszkoni wraz z zaproszonymi do projektu gośćmi: Maciejem Maleńczukiem i Wojtkiem Łuszczykiewiczem z zespołu Video , zagrają, jak przystało na tradycję Gdańskiego Widowiska Nocy Świętojańskiej, z czterdziestoosobową Orkiestrą Symfoników Gdańskich pod dyrekcją Andrzeja Szczypiorskiego.

Koncert będzie połączony z wręczeniem Ani Wyszkoni Złotej Płyty za album "Pan i Pani" .

Podczas koncertu po raz pierwszy będziemy mogli usłyszeć znane z list przebojów utwory Ani Wyszkoni, Macieja Maleńczuka oraz grupy Video w zupełnie nowych, symfonicznych aranżacjach. Całość poprowadzi znany telewizyjny prezenter muzyczny, Marek Sierocki.

To wyjątkowe i niepowtarzalne widowisko odbędzie się w środę 23 czerwca 2010 roku o godzinie 21.30 na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku.

Wszystkie miejsca będą siedzące.

Cena biletu: 20 zł miejsca siedzące i 10 zł miejsca stojące (możliwość zakupu w dniu imprezy w kasie na Placu Zebrań Ludowych).

Bilety do nabycia na : www.eventim.pl , w sieci Empik oraz w siedzibie Sceny Muzycznej Gdańsk przy ul. Powstańców Warszawskich 25.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!