"I tak Cię kocham" (w) Teatrze Kamienica

Krzysztof Ibisz aktorem? Tak i to już od 18 września! "I tak Cię kocham" to autorski spektakl Emiliana Kamińskiego na motywach utworów Maurice'a Hennequina i Andrzeja Jareckiego.

"I tak Cię kocham" to opowieść o skądinąd udanym małżeństwie dwojga Warszawian, Lili i Wiktora, w które wkrada się niewinne, małe kłamstewko.

Ona zataja przed nim, że spędziła poranek z ich przyjacielem Filipem w restauracji w Bristolu, on wpada we wściekłość uważając, że ona ma romans z innym mężczyzną. Owo nieporozumienie urasta do ogromnych rozmiarów, gdy Wiktor postanawia wyjechać z Warszawy i opuścić Lili, a ta wraz z Filipem i jego żoną, Sylwią, znajduje nader oryginalny sposób, by przyciągnąć męża z powrotem... I tak jedne kłamstwa pociągają za sobą następne, a intryga dalece przerasta problem, wokół którego została stworzona.

Bohaterowie sami gubią się i plączą w gąszczu matactw, kłamstw i niedomówień, co zresztą stwarza mnóstwo przezabawnych sytuacji, gdy ów misterny plan wymyka się im spod kontroli.

Wartka akcja, zawrotne tempo i urokliwe szaleństwo przedwojennej Warszawy ubrane zostały w zgrabne dialogi oraz przyozdobione  piosenkami stylizowanymi na okres sanacji, wszystko to okraszono ogromną dawką humoru słownego i sytuacyjnego.

Reżyseria: Emilian Kamiński

Muzyka i aranżacja: Paweł Gawlik

Opieka plastyczna i kostiumy: Anna Waś

POLECAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!