Listopad w Teatrze Kamienica

Rozrywką w niepogodę!

Listopad ... miesiąc, który kojarzy nam się głównie z zapadającym bardzo wcześnie zmrokiem, jesienno - zimową pogodą i długimi wieczorami przed ekranem telewizora. Świętem Zmarłych, 11 listopada czyli dniami które w Polsce nie napawają optymizmem, a wręcz odwrotnie.

Doskonałą alternatywą dla tych wszystkich, demotywujących nas do życia elementów listopada jest repertuar Teatru Kamienica . Każdy znajdzie w nim coś dla siebie, czym zmieni szarą perspektywę kolejnego wieczoru wśród czterech ścian.

Już 3 listopada Zaduszki w Kamienicy - Msza Wędrującego . W dwuczęściowym spektaklu Emilian Kamiński i Anna Chodakowska zabiorą nas w alegoryczną podróż w głąb duszy Poety. Będzie to także chwila na wspomnienia o tych, którzy od nas w tym roku odeszli. "Ta cisza to ja ": Znakomity monogram Jacka Kawalca. Historia aktora alkoholika, o czasie który zaprzepaścił, o miłości której szuka, o życiu które stracił...

" I tak Cie kocham " : Autorskie dzieło Emiliana Kamińskiego na motywach powieści Maurica Hannequina i Andrzeja Jareckiego. W rolach głównych Katarzyna Skrzynecka, Justyna Sieńczyłło, Piotr Szwedes, a także wracający do aktorstwa Krzysztof Ibisz. Idealna propozycja dla każdego kto szuka ogromnej dawki humoru w tym smutnym miesiącu.

"Czterdziestka w opałach " : Małżeńska komedia pomyłek, w wykonaniu Katarzyny Żak. Jednoosobowy show o perypetiach czterdziestolatki która boryka się z problemami, mniej lub bardziej poważnymi.Co może wydarzyć się w trakcie krótkiego urlopu nad Bałtykiem?

"Testament cnotliwego rozpustnika " : Sztuka tylko dla dorosłych , o zagubionym człowieku. Śmiertelnie rannym grzeszniku bezskutecznie szukającym ostatniego namaszczenia. Okraszone rytmami gorącego flamenco rozważania na temat wartości ludzkiego życia. Jest to debiut Katarzyny Cichopek na deskach teatru. Zobaczymy w niej także Agatę Teodorczyk, Emiliana Kamińskiego czy Przemysława Cypryańskiego.

"Motyle są wolne " - Sztuka Leonarda Gershe napisana latach 70-tych XX w. Jej akcja toczy się na Manhhatanie. Obserwujemy perypetie młodego człowieka, który stawia pierwsze samodzielne kroki w życiu. Na swojej drodze spotyka piękną Jill... co dalej przekonajcie się sami. Główne role w spektaklu grają Marta Żmuda-Trzebiatowska i Lechosław Żurek doskonale znani nam z telewizyjnych seriali.

"Piękne Panie i Panowie " - Dzięki Teatrowi Kamienica widzowie odbędą podróż w czasie do najwspanialszych lat Warszawskich kabaretów, kiedy to stolica nazywana była "Paryżem północy". W rolach głównych Jacek Kawalec, Aleksandra Mikołajczyk, Jarosław Witaszczyk.

Dokładny terminarz spektakli TUTAJ.

ZAPRASZAMY!!

Teatr Kamienica

Aleja Solidarności 93

00-144 Warszawa

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!