"You Can Dance" po raz szósty!

Od dawna marzysz o karierze tanecznej? Kiedy słyszysz muzykę serce zaczyna bić Ci mocnej? Chcesz zatańczyć na Broadwayu? Nic prostszego!  Wystarczy, że zgłosisz się na casting do kolejnej, szóstej już edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!".

"You Can Dance - Po prostu tańcz!" to program, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Znane na całym świecie taneczne show, w Polsce obecne 3.5 roku , otworzyło drogę do kariery niejednemu tancerzowi. Ten wyjątkowo energetyczny program, w każdej edycji, dostarcza zarówno uczestnikom jak i widzom wielu emocji oraz adrenaliny!

Już 12 grudnia w Gdańsku startują przesłuchania do szóstej edycji tego programu! Szansę ma każdy, kto ma poczucie rytmu oraz osobowość sceniczną. Wszyscy, którzy chcą walczyć o miano zwycięzcy VI edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz!" muszą stawić się w jednym ze wskazanych miast:

- Gdańsk (12 grudnia, Teatr Wybrzeże)

- Lublin (14 grudnia, Teatr Muzyczny),

- Kraków (4 stycznia, Opera Krakowska),

- Wrocław (11 stycznia, Teatr Polski) oraz

- Warszawa (14 stycznia, Teatr Studio).

Uczestnicy castingu w pierwszej kolejności tańczą do muzyki przygotowanej przez organizatora. Jeśli się sprawdzą, otrzymują szansę występu przed jury i na głównej scenie prezentują solowy układ choreograficzny do wybranego przez siebie utworu. Tylko najwytrwalsi dostaną szansę walki o stypendium w szkole tanecznej na Broadwayu i 100 tysięcy złotych!

Podczas castingów jurorzy wybiorą 36 kandydatów, którzy pojadą na warsztaty choreograficzne, które w tej edycji odbędą się w Casablance . Czeka ich tam 7 dni ciężkiej pracy z najbardziej cenionymi polskimi i światowymi choreografami. 22 osoby zostaną odesłane do domu, a szczęśliwa czternastka wystąpi w programach na żywo.

WARUNKI UDZIAŁU W CASTINGU

- Wiek 16 - 30 lat

- Dowód tożsamości

* w przypadku nieukończonych 18 lat, należy przyjść z osobą dorosłą lub ze zgodą rodzica na piśmie wraz z jego numerem dowodu osobistego

- Należy przygotować układ choreograficzny (czas trwania: max. 1 minuta) - Należy zabrać ze sobą podkład muzyczny do układu (na płycie CD w formacie audio lub mp3) oraz informację o utworze (tytuł, wykonawca, kompozytor, autor tekstu, tytuł albumu, rok wydania) - Można także przygotować i zaprezentować układ w duecie lub grupowy, jednak każdy oceniany będzie indywidualnie - Casting otwarty jest dla tancerzy: amatorów i profesjonalistów

PRZEBIEG CASTINGU:

- Rejestracja od godziny 8.00 do 12.00 - W ramach castingu tańczy się do muzyki przygotowanej przez organizatora - Wybrani kandydaci tańczą własny układ chorograficzny do przygotowanej przez siebie muzyki - Casting może potrwać nawet do godziny 24.00

Powodzenia!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!