"I tak Cię kocham" w Poznaniu

Już po raz trzeci poznańscy widzowie będą mieli okazję zobaczyć jeden ze spektakli Teatru Kamienica

Ciesząca się niesłabnącym powodzeniem wśród warszawskich odbiorców sztuka "I tak Cię kocham" zostanie wystawiona 12 kwietnia , dwukrotnie o godz. 18:00 i 20:30 , w Sali teatru Muzycznego w Poznaniu .

"I tak Cię kocham" to opowieść o skądinąd udanym małżeństwie dwojga Warszawian, Lili i Wiktora, w które wkrada się niewinne, małe kłamstewko.

Ona zataja przed nim, że spędziła poranek z ich przyjacielem Filipem w restauracji w Bristolu, on wpada we wściekłość uważając, że ona ma romans z innym mężczyzną. Owo nieporozumienie urasta do ogromnych rozmiarów, gdy Wiktor postanawia wyjechać z Warszawy i opuścić Lili, a ta wraz z Filipem i jego żoną, Sylwią, znajduje nader oryginalny sposób, by przyciągnąć męża z powrotem... I tak jedne kłamstwa pociągają za sobą następne, a intryga dalece przerasta problem, wokół którego została stworzona.

Bohaterowie sami gubią się i plączą w gąszczu matactw, kłamstw i niedomówień, co zresztą stwarza mnóstwo przezabawnych sytuacji, gdy ów misterny plan wymyka się im spod kontroli.

Wartka akcja, zawrotne tempo i urokliwe szaleństwo przedwojennej Warszawy ubrane zostały w zgrabne dialogi oraz przyozdobione  piosenkami stylizowanymi na okres sanacji, wszystko to okraszono ogromną dawką humoru słownego i sytuacyjnego.

Zapraszamy wszystkich do Poznania!

Wszystkie informacje dotyczące wystawiania spektaklu dostępne na stronie Teatru Kamienica .

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!