Roger Waters z The Wall Live w Polsce

Roger Waters wraz z imponującym show The Wall już 18 i 19 kwietnia wystąpi w Atlas Arena Łodzi. Słuchaj Radia Złote Przeboje i wygraj bilety na to wyjątkowe wydarzenie!

Roger Waters , twórczy geniusz muzycznych pionierów z Pink Floyd wnosi swoje przełomowe dzieło, The Wall , do Europy. Jest to pierwsze wykonanie The Wall od ponad 20 lat.

The Wall , zawierające takie klasyki Pink Floyd jak Comfortably Numb , Another Brick in the Wall Pt. 2 , Mother , Run Like Hell czy Young Lust , rozbrzmiewało wraz z milionami fanów na całym świecie, stając się jednym z największych albumów w historii. Ogromna popularność od samego momentu wydania sprawiła, że The Wall był najlepiej sprzedającym się albumem w 1980 roku w Stanach Zjednoczonych, gdzie nadal pozostaje w pierwszej piątce najlepiej sprzedających się płyt wszech czasów.

Dziś The Wall Rogera Watersa wędruje poprzez ponad 25 europejskich miast, aby uczcić 30. rocznicę wydania albumu.

Projekt The Wall już osiągnął status epokowego przedsięwzięcia, dając europejskim fanom Rogera Watersa i Pink Floyd wyjątkową okazję obejrzenia zespołu, który wykonuje The Wall na najnowocześniejszej i zaprojektowanej specjalnie na potrzeby tego projektu scenie.

Show rozpoczyna się od obalonego muru, który w trakcie pierwszej połowy jest odbudowywany. Druga część jest z kolei grana z murem zbudowanym w całości. Roger Waters opracowuje nowe dynamiczne grafiki video i wizualizacje przedstawiające historie i utwory, używając muru jako ogromnego ekranu. Show z Rogerem Watersem przedstawia pełną skalę wielkości i efektów specjalnych takich, jak oryginalna scenografia Geralda Scarfe'a , katastrofy lotnicze, kwadrofoniczne dźwięki, pirotechnika, gigantyczne dmuchane lalki, projekcje video i wiele innych wyszukanych efektów.

Roger Waters potwierdził, że najbliższe koncerty będą najprawdopodobniej oznaczać zakończenie jego koncertowej kariery, co świadczy o tym, że jest to jedno z najgorętszych wydarzeń dekady.

Od poniedziałku 11 kwietnia, Piotr Sworakowski ma dla słuchaczy Radia Złote Przeboje wyjątkową niespodziankę. Codziennie, do piątku 15 kwietnia w Radiu Złote Przeboje do wygrania bilety na niezwykłe pokazy twórczości Rogera Watersa w Łodzi 18 i 19 kwietnia .

Słuchaj codziennie Radia Złote Przeboje między 17 a 21 i zdobądź możliwość zobaczenia tego jedynego w swoim rodzaju przedsięwzięcia na żywo wraz z osobą towarzyszącą!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!