Pierwsze DVD kabaretu SMILE

Kabaret SMILE wydał właśnie swoje pierwsze DVD! Polecamy i zapraszamy już teraz do obejrzenia wywiadu z Kabaretem.

Pierwsza płyta DVD kabaretu SMILE to rejestracja występu, który odbył się w lubelskiej ACK Chatce Żaka dnia 20 lutego 2011r. Kabaret na tę okoliczność przygotował dziesięć najbardziej lubianych przez publiczność skeczy oraz piosenek.

W programie znalazły się dobrze znane skecze - "Kredyt" , "Jasełka" , "Pan Stanisław - kierowca Tira" . Grupa rewelacyjnie odnajduje się w piosence kabaretowej. Oprócz coverów na płycie znajdziemy również autorskie kompozycje, które szybko wpadają w ucho. Niespotykany w kabarecie polskim mocny głos Michała oraz ruch sceniczny i efekty specjalne, sprawiają, że publiczność niejednokrotnie dołącza się do śpiewu z artystami.

Całość przedstawienia dopełniła efektowna i różnorodna gra świateł, oprawa muzyczna, nowoczesna scenografia oraz żywiołowe reakcje lubelskiej publiczności. To płyta dla osób w każdym wieku, szukających dobrej rozrywki i chwili relaksu. Ten dynamiczny, energiczny, miło oglądający się, a przede wszystkim śmieszny program kabaretowy, z pewnością znajdzie wielu odbiorców.

POLECAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!