Wygraj książkę "Jak nie zabiłam męża" Christiny Hopkinson

Czego najbardziej nie znosisz w osobie, którą kochasz? "Jak nie zabiłam męża" to przezabawna książka pełna przenikliwych obserwacji na temat małżeństwa, macierzyństwa, dzieci i pracy!

Już od poniedziałku 18 kwietnia do piątku 22 kwietnia dajemy wam możliwość wygrania tej wyjątkowej publikacji tylko w Radiu Złote Przeboje , a pod koniec tygodnia wśród wygranych rozlosujemy zaproszenie na romantyczną kolację dla dwojga.

Książka "Jak nie zabiłam męża"

Mary jest matką dwóch chłopców i żoną Joela. Na trzy tygodnie przed swoimi trzydziestymi piątymi urodzinami podejmuje nietypową decyzję: postanawia przez pół roku odnotowywać wszystkie domowe przewiny męża, każde jego zaniedbanie i każdą przykrość, jaką jej sprawił lekceważącym stosunkiem do wspólnego życia - wszystko po to, aby wykazać mu, jak bardzo osamotniona jest w walce o ich rodzinę. Zamierza sporządzić wykres, na którego podstawie zdecyduje, jaki los czeka ich małżeństwo.

Rzadko się zdarza książka tak zabawna, inteligentna i pouczająca zarazem. Dzięki zawartym w niej niezwykle przenikliwym obserwacjom na temat małżeństwa i macierzyństwa każdy może zweryfikować własną listę przewina, a to pomoże znaleźć równowagę zapewniającą szczęśliwe chwile w codziennym, rodzinnym rozgardiaszu.

Szczegóły wkrótce!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!