Zagłosuj na Amy Winehouse

Wybierz swoją ulubioną piosenkę Amy Winehouse.

Wybierzcie swój ulubiony przebój Amy Winehouse TUTAJ >>>>

Amy Winehause jest jedną z najbardziej rasowych wokalistek ze stajni BRIT School. Jej pierwsza płyta "Frank" została dobrze przyjęta przez krytykę, szybko pokryła się platyną i przyniosła jej dwie nominacje do BRIT Award.

Prawdziwym objawieniem okazał się jednak drugi album "Back to Black" , za który otrzymała 5 nagród Grammy, w tym dla najlepszej wokalistki i nowicjuszki roku, a to dość niespotykana sytuacja w historii nagród Grammy. "Nowicjuszka" pokonała takie "wygi", jak między innymi: Fergie, Nelly Furtado, Christina Aguilera, Beyonce Knows, a utwór "Rehab" krytycy uznali za jeszcze lepszy niż wydawałoby się już doskonała "Umbrella" !

"Muzyka duszy", "jeden z najlepszych albumów soulowych ostatnich lat", "soulowo- popowy dynamit" - tak pisali o niej krytycy. Śmiało można powiedzieć, że Amy Winehouse miała wielkie wejście do muzycznego mainstreamu.

Płyta "Back to Black" okazała się też sukcesem komercyjnym, sprzedała się w milionach egzemplarzy i zdobyła rzesze fanów na całym świecie.

Od dwóch lat artystka przygotowuje się do trzeciej płyty której premiera zapowiedziana jest na jesień 2011 roku.

Amy Winehouse jest pierwszą potwierdzoną gwiazdą ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011 , który odbędzie się już 30 lipca.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!