Zaśpiewaj z Urszulą w Opolu

Wybierz jedną z piosenek Urszuli, zaśpiewaj i wygraj niepowtarzalną możliwość zaśpiewania w duecie z artystką.

NAJLEPSI POD SŁOŃCEM

Solaris Center (Opole, Plac Kopernika 16) dla wszystkich, którym marzy się wokalna kariera szykuje wyjątkowy konkurs w którym nagrodami są występ na jednej scenie z Urszulą oraz nagranie albumu demo.

Aby wygrać możliwość zaśpiewania z Urszulą wystarczy Przyjść na Casting 21 maja 2011 r. do Centrum Kultury (ul. Oleska 45, Opole) w godzinach 12:30 - 20:30 oraz zaśpiewać wersję piosenki do wyboru "Konik na biegunach" lub "Dmuchawce, latawce, wiatr".

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie opole.gazeta.pl lub zadzwonić pod numer 782 760 168 lub zapisać się w dniu castingu.

Komisja Konkursowa złożona z wykładowców Opolskiego Studia Piosenki oraz dziennikarza Gazety Wyborczej wyłoni 20 najlepszych Uczestników Castingu , którzy przejdą do II etapu . O tym kto zostanie Pierwszym Laureatem zadecyduje sama autorka utworów - Urszula. Drugi Laureat zostanie wyłoniony w trakcie głosowania publiczności za pośrednictwem strony internetowej www.opole.gazeta.pl.

Laureat Jury w nagrodę będzie miał możliwość wystąpienia z Urszulą podczas koncertu 9 czerwca 2011 roku w Solaris Center. Laureat Publiczności nagra album demo z pięcioma piosenkami. Za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca (nagroda jury, publiczności) do wygrania są: odtwarzacze mp3 oraz płyty CD z autografami Urszuli.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

Regulamin konkursu na stronie www.solariscenter.pl .

    SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!