Zobacz spektakl we własnym domu!

Innowacyjny projekt oglądania na żywo teatralnego spektaklu na monitorze komputera, gdzie tylko chcesz!

AllLive.pl jest pierwszym w Polsce serwisem internetowym, który transmituje na żywo spektakle teatralne w czasie rzeczywistym.

Twórcy chcą, aby sztuka teatralna dotarła do małych miejscowości, rodziców z małymi dziećmi, Polonii, niepełnosprawnych oraz wszystkich tych, dla których cena biletu stanowi barierę nie do przejścia. To również doskonały pomysł na spędzenie wieczoru na swojej kanapie i obejrzenie spektaklu. Prawie tak, jakbyście byli w tradycyjnym teatrze!

Jakość transmisji będzie automatycznie dostosowana do jakości łącza użytkownika. Minimalne warunki techniczne, jakie należy spełnić, aby komfortowo oglądać przekaz z teatru to:

- łącze internetowe min. 512 KB/s. - Adobe Flash Player w wersji minimum 8.0

21 i 22 maja o godz. 19.30 odbędą się pierwsze w Polsce transmisje spektaklu teatralnego z warszawskiego Teatru 6. Piętro . Każdy, kto ceni w teatrze żywiołowość, radość z obcowania z nowymi talentami i zaskakującą formę, powinien zobaczyć spektakl "Maszyna do liczenia".

Zaskakujący jest sam gatunek spektaklu. Autorzy piosenek Robert Janson i Jacek Cygan, choreograf Jarosław Staniek i reżyser Eugeniusz Korin nazwali go przewrotnie "musicalem buffo". A zagra w nim trzynastu debiutujących na profesjonalnej scenie absolwentów i studentów Akademii Teatralnej w Warszawie oraz Łódzkiej Filmówki. Wśród tej trzynastki są zwycięzcy głównych nagród aktorskich na festiwalach szkół teatralnych w Polsce i zagranicą.

Będziecie mogli zobaczyć jak przyszłe gwiazdy teatru i kina zdobywają chrzest bojowy w jednej z najbardziej fascynujących i niesamowitych sztuk XX wieku. Tego wieczoru zagrają, wyśpiewają, odtańczą, a nawet podzielą się postaciami, zaspokajając tym samym znany wielu dyrektorom teatrów głód młodych aktorów na role główne. Dokonują tego wszystkiego w pełnej groteski i ironii tragifarsie wybitnego amerykańskiego autora Elmera Rice'a .

Ponadczasowy, genialny tekst jest zabawną, a czasem wzruszającą opowieścią o naszych zmaganiach z życiem, losem i czasem, akcja której rozgrywa się w Ameryce w latach wielkiego kryzysu, a częściowo w zaświatach.

A już w czwartek i piątek będziecie mieli możliwość wygrania biletów na ten wyjątkowy pokaz. Śledź stronę Radia Złote Przeboje, słuchaj uważnie prowadzących i wygrywaj bilety na wirtualny spektakl!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!