Cały Kraków Szama Marchew!

Największa marchewkowa impreza już 11 czerwca w Krakowie. Dołącz się i pomóż nam ustanowić nowy rekord Polski w ilości osób jednocześnie jedzących marchew!

Cały Kraków Szamie Marchew - ustalanie rekordu Polski w ilości osób jednocześnie jedzących marchew. Akcja odbędzie się już 11 czerwca 2011 (sobota), w godzinach 16.00 - 19.30 w Galerii CH ZAKOPIANKA.

Happening ma na celu promowanie zdrowego stylu życia i zachęcenie dzieci, młodzieży i osób dorosłych do wzbogacenia diety w warzywa. Pomysł akcji powstał w odpowiedzi na ogromny społeczny problem, jakim są choroby dietozależne oraz wzrost otyłości, szczególnie wśród dzieci.

Zaplanowane ustanowienia rekordu Polski w ilości osób jednocześnie jedzących marchew, zostanie wpisany do Polskiej Księgi Rekordów i Osobliwości. Nad przebiegiem ustanawiania rekordu będzie czuwała komisja ds. Polskich Rekordów i Osobliwości.

Plan imprezy:

16.00 - rozpoczęcie imprezy Paradą Marchewek na Rynku Głównym w Krakowie 16.30 - Przejazd tramwajem z Rynku Głównego pod Galerię CH ZAKOPIANKA. 17.00 - 17.45 Przyjmowanie zgłoszeń do bicia rekordu i konkursu na największą marchewkę 18.00 - 18.15 Cały Kraków Szamie Marchew 18.15 - Przeprowadzenie zaplanowanych konkursów 19.30 - Podsumowanie konkursów i zakończenie akcji

Podczas imprezy zaplanowanych jest wiele konkursów takich jak :

- "Czy długość ma znaczenie" - konkurs na największa marchewkę - "Nie taka Marchew straszna" - konkurs na najlepsze marchewkowe przebranie - "Marchewkożerca" - konkurs na największą ilość zjedzonych marchewek - "Skrobanie marchewki" - konkurs na najszybsze obieranie marchewek - "Marchewkowe Pole" - konkurs plastyczny dla dzieci

SZCZEGÓŁY TUTAJ >>>>

Przyjdź z całą rodziną. Startujemy 11 czerwca o 16:00 w Galerii CH ZAKOPIANKA w Krakowie! POLECAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!