Spędź z nami 20 Urodziny na koncercie w Katowicach!

Z okazji wyjątkowego jubileuszu 20-lecia przygotowaliśmy dla Was wiele antenowych niespodzianek, a w czerwcu zapraszamy Was na wielki urodzinowy koncert, podczas którego w katowickim Spodku 24 czerwca wystąpią m.in. Thomas Anders i Modern Talking Band, Sandra oraz C.C. Catch.

Podczas urodzinowego koncertu Radia Złote Przeboje w sobotę, 24 czerwca w katowickim Spodku wystąpią idole muzyczni lat 80.: znana m.in. z przeboju "Maria Magdalena" Sandra, królowa disco-pop - C. C. Catch oraz gwiazda wieczoru - Thomas Anders i Modern Talking Band.

20 Urodziny Radia Złote Przeboje20 Urodziny Radia Złote Przeboje plakat koncertu plakat koncertu

- Nasz urodzinowy koncert to niezapomniana impreza, którą przygotowujemy z myślą o naszych najwierniejszych słuchaczach. Udało nam się stworzyć niepowtarzalny line-up, który z pewnością spotka się z uznaniem tych, którzy postanowią wspólnie z nami spędzić tę gorącą czerwcową sobotę, tańcząc do porywających rytmów disco z hitami Modern Talking na czele - mówi Piotr Jaroszewski, dyrektor stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory. - Chcemy w ten sposób podziękować naszym słuchaczom za to, że są z nami od dwudziestu lat.

W ramach obchodów 20 Urodzin Radia Złote Przeboje na antenie pojawią się konkursy dla słuchaczy, w których do wygrania będą bilety na urodzinowy koncert w Katowicach.

BILETY

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są już dostępne w sklepach Empik, Media Markt, Saturn i na stronie Ticketpro.pl.

ZAPRASZAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!