20 Urodziny Radia Złote Przeboje za nami! [RELACJA]

Wyjątkowy koncert z okazji 20 Urodzin Radia Złote Przeboje odbył się 24 czerwca w Spodku w Katowicach. Dziękujemy Wam za to, że stworzyliście magiczną atmosferę. To właśnie dzięki słuchaczom Radia Złote Przeboje ten wieczór na długo pozostanie w naszej pamięci. Gwiazdy światowego formatu: Thomas Anders i Modern Talking Band, Sandra oraz C.C. Catch dostarczyły sporej dawki adrenaliny i całej gamy niesamowitych emocji.

Urodzinowy koncert jest już historią. Artyści świętowali wraz z publicznością 20 Urodziny Radia Złote Przeboje w Katowicach. Na scenie nie zabrakło prowadzących Piotra Jaworskiego i Odety Moro , którzy również celebrowali ten magiczny wieczór. Jerzy Elvis Telesiński na bieżąco relacjonował co dzieje się w katowickim Spodku. Wzruszający koncert dostarczył wszystkim ogromnej dawki emocji. Gwiazdy światowego formatu: Thomas Anders i Modern Talking Band, Sandra oraz C.C. Catch udały się wraz z publicznością w podróż do przeszłości. Fani lat 80-tych mieli okazję powrócić na chwilę do czasów młodości i podzielić się emocjami z Radiem Złote Przeboje.

Thomas AndersThomas Anders Agata

Thomas Anders

Jubileusz Radia Złote Przeboje świętowało również młodsze pokolenie, które miłością do muzyki zarazili rodzice:

Prowadzący urodzinową galę, Odeta Moro wraz Piotrem Jaworskim chętnie podzielili się swoimi wrażeniami. Którą część publiczności oczarowała Sandra i jak Thomas Anders i Modern Talking Band poradzili sobie na scenie? Posłuchajcie:

Odeta z Piotrem zdradzili również, gdzie udało im się spotkać ich ulubione gwiazdy:

Na koncercie z okazji 20 Urodzin Radia Złote Przeboje pojawił się również Piotr Balasz , nasz dziennikarz informacyjny, który opowiedział Jerzemu Elvisowi Telesińskiemu o tym, jak mimo pracowitych poranków, bawił się przy muzyce lat 80-tych.

Prosto z urodzinowej sceny w katowickim Spodku można było usłyszeć pozdrowienia od Tomka Brhela , prowadzącego program "Cała Muzyka w Radiu Złote Przeboje" . Tomek zapytał słuchaczy, przy jakiej muzyce najlepiej wraca się do lat młodości.

Uczestnicy opowiedzieli Jerzemu Elvisowi Telesińskiemu o swoich wrażeniach. Jedna z fanek lat 80-tych przygotowała dla gwiazd wieczoru wyjątkowy prezent!

Inni słuchacze, oczarowani artystami i atmosferą towarzyszącą obchodom 20 Urodzin Radia Złote Przeboje z niecierpliwością wyczekują już naszych 25 Urodzin .

Magiczny wieczór pełen emocji oraz łez wzruszenia nieubłaganie dobiegał końca. Jerzy Elvis Telesiński, nie tracąc czasu, umówił się z fanami na świętowanie kolejnych urodzin!

Słuchacze nie bez powodu pojawili się na 20 Urodzinach Radia Złote Przeboje . Po koncercie, który z pewnością przejdzie do historii, można bez wątpienia stwierdzić, że najpiękniej wspomina się, wzrusza i tańczy tylko przy... prawdziwych złotych przebojach!

DZIĘKUJEMY, ŻE ŚWIĘTOWALIŚCIE NASZE 20 URODZINY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!