Joanna Moro była gościem Radia Złote Przeboje! [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

Aktorka i wokalistka Joanna Moro, opowiedziała Adze i Jarkowi z programu "Złote Przeboje na Dzień Dobry" o swoim udziale w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", o nowych zawodowych wyzwaniach i zdradziła swoje plany na zbliżające się Andrzejki! Podczas programu ogłosiliśmy też konkursu, którego rozwiązanie znajdziecie właśnie tutaj. Posłuchajcie!

Joanna Moro gościem porannego programu Radia Złote Przeboje:

Joanna Moro, która w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wcieliła się w m. in. Annę Jantar, przyniosła ze sobą nagrodę, którą mogliście wygrać w konkursie - przepiękną suknię!

Joanna Moro jako Anna Jantar w programie 'twoja Twarz Brzmi Znajomo'Joanna Moro jako Anna Jantar w programie "twoja Twarz Brzmi Znajomo" MACIEJ ZAWADA MACIEJ ZAWADA

Wygrała ją Ewa z Lublina, która tak uzasadniła fakt, że to właśnie jej należy się ta pamiątka: "Z bardzo prostej a jednocześnie pięknej przyczyny: gdyż śpiewam jej piosenki troszkę estradowo, kocham jej repertuar, inni oceniają, że mam zbliżony bliźniaczo głos do Ani, a poza tym mówią o mnie, że jestem młodszą siostrą Anny Jantar. I kocham Radio Złote Przeboje, rzecz jasna! Całuję i ściskam Was!"

Joanna Wydarła też dla Wad weekend w Radiu Złote Przeboje. Jak jej poszło?!

Złote Przeboje na Dzień Dobry od poniedziałku do piątku od 6:00 do 10:00 tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!