"Truskawka na torcie" - hit, który podbija internet [WIDEO]

Tomasz Hajto to komentator, który podbił serca internautów. Słynie z niezliczonej ilości charakterystycznych powiedzonek i lapsusów, z których najsłynniejszy to "truskawka na torcie". Były, reprezentacyjny obrońca wcale się tego nie wstydzi. Wczoraj, wraz z komentatorem Polsatu Sport, Mateuszem Borkiem, Hajto przypieczętował tym, kultowym już tekstem awans Polaków do Mundialu 2018.

Mateusz Borek i Tomasz Hajto to jeden z najpopularniejszych duetów komentatorskich w Polsce. Borek słynie z fachowości i zamiłowania do futbolu. Hajto, były obrońca reprezentacji Polski, co i raz ubarwia meczowy komentarz zabawnymi powiedzonkami. Najsłynniejsze z nich to "truskawka na torcie" , którą - zdaniem Hajty - była asysta Piotra Zielińskiego w meczu eliminacji Mundialu: Polska - Czarnogóra. Lapsus szybko podbił internet, stając się częścią niezliczonej liczby memów.

Ostatni mecz eliminacji do Mistrzostw Świata (nomen omen z Czarnogórą) pokazał, że Hajto ma do siebie duży dystans. Wraz z Mateuszem Borkiem, komentatorzy zakończyli relację słynnym powiedzonkiem o truskawce.

Prowadzący porannego show "Złote Przeboje na dzień dobry" , Kamil Baleja wziął to powiedzonko na warsztat. Szybko powstał tekst i amatorskie wideo, które można zobaczyć poniżej. Mamy nadzieję, że i Wam się spodoba.

'Truskawka na torcie' - hit, który podbija internet

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!