Kamil Baleja został sam w domu!

Na co dzień prowadzi poranny program Radia Złote Przeboje. Pełen pasji i energii do działania. Zaraża energią całą Polskę. Kamil Baleja - bo o nim mowa - w tym całym porannym szaleństwie zapomniał tylko o jednym. O przygotowaniu świąt.

Wszyscy wiemy ile roboty jest przy przygotowaniu świąt. Dwanaście potraw, choinka, prezenty, zaproszenie gości... Można tak wymieniać w nieskończoność. Co jeśli wszystko zostawimy na ostatnią chwilę? Kamil Baleja sprawdził to na własnej skórze.

W Wigilijny poranek nie ma żadnego dania świątecznego, nie ma choinki, prezentów, nie zaprosił też gości. Pikanterii dodaje fakt, że z problemem został zupełnie sam. W tej sytuacji każdy normalny człowiek wywiesiłby białą flagę. Ale nie on. Kamil podjął rękawicę i postanowił w ekspresowym tempie przygotować święta. Jak to zrobić?

Ewa Wachowicz podpowiedziała jak przygotować karpia idealnego i wyczarować barszcz bez buraków.

Antek Pawlicki dał kilka cennych rad jak poradzić sobie z brakiem choinki. Aktor twierdzi, że zamiast ścinać drzewko, wystarczy udekorować to stojące przed domem. To według niego niezły sposób na integrację z sąsiadami.

Innego zdania była Grażyna Wolszczak , która twierdzi, że choinki wcale nie trzeba dekorować.

Roma Gąsiorowska okazała się być prawdziwą specjalistką w dziedzinie usadzania gości podczas Wigilijnego wieczoru. Roma uważa, że najlepszym sposobem jest rozdzielenie rodziny męża i żony - na przykład stertą naczyń. To najlepsza metoda na uniknięcie kłótni podczas wigilijnego wieczoru.

Edyta Olszówka zdradziła Kamilowi co tak naprawdę liczy się w świętach. Co to takiego? Atmosfera, ciepło domu rodzinnego i bliskość z rodziną, a reszta - prezenty, choinka, jedzenie - to tylko dodatki. I to właśnie to zdanie najbardziej uspokoiło Kamila Baleję.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!