Podsumowanie 145 notowania Listy Przebojów

Piosenka z miejsca pierwszego 145 wydania Listy Przebojów Radia Złote Przeboje zaczyna się od słów: "MJ & Akon". I wszystko jasne.

Drugi tydzień na szczycie. Michael Jackson i Akon rok 2010 zakończą na pierwszym miejscu Listy Przebojów Radia Złote Przeboje . Całą pierwszą trójkę pozostawiliście niezmienioną, ale kolejność wszystkich pozostałych przebojów ulepszyliście. Największym skokiem może pochwalić się Urszula. Jej "Ten Drugi" awansował aż 10 miejsc: na dziesiąte. Największy spadek był bardzo bolesny, bo z ósmego na dwudzieste. Tam IRA pyta "Dlaczego nic"? Jeśli chcecie głosować na piosenki do kolejnego wydania Listy Przebojów Radia Złote Przeboje , można to zrobić tutaj . Ale proszę również pamiętać, o głosowaniu na Złoty Przebój 2010 . Wyniki poznamy w sylwestrowy wieczór w Radiu Złote Przeboje .

Teledysk do utworu "Hold My Hand" pojawił się w sieci tuz przed 144 notowaniem Listy Przebojów Radia Złote Przeboje , więc pewnie z przyjemnością obejrzymy go sobie jeszcze raz. Przed nami  - w prezencie i z życzeniami zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt - Michael Jackson i Akon.

Piotr Sworakowski.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!