Podsumowanie 148 notowania Listy Przebojów

Duet MJ&Akon czwarty tydzień na szczycie!

Fani Michaela Jacksona tak byli spragnieni nowych piosenek Króla popu , że gdy te się pojawiły łatwo było przewidzieć ich reakcję . Tylko nikt nie przewidział, że ona będzie trwać tak długo. Ale to chyba świadczy o poziomie wykonania "Hold My Hand" .

W 148 notowaniu Listy Przebojów Radia Złote Przeboje usłyszeliśmy dwie nowości : Michael Buble zadebiutował na dwudziestym miejscu z utworem "Hollywood" , a oczko wyżej pojawiła się nowa propozycja Alphaville - "I Die For You Today" .

Tego notowania Listy Przebojów Radia Złote Przeboje słuchaliśmy w Dniu Babci i z tej okazji na stronach Radia Złote Przeboje pytałem o najpopularniejszą babcię . Odpowiedź na to pytanie znajdziecie tutaj .

Jak będzie wyglądać 149 wydanie Listy Przebojów Radia Złote Przeboje ? Wszystko zależy od waszego głosowania . Serdecznie polecam i zapraszam .

A dzisiaj - zamiast teledysku do zwycięskiej piosenki (można go obejrzeć na przykład tutaj ), obejrzyjmy teledysk do waszej ulubionej polskiej piosenki mijającego tygodnia:

 

Zapraszam do głosowania na Listę przebojów Radia Złote Przeboje i życzę udanego weekendu.

Piotr Sworakowski

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!