Podsumowanie 150 wydania Listy Przebojów

Michael Jackson i Akon tryumfują w 150-tym wydaniu Listy Przebojów Radia Złote Przeboje.

Michael Jackson i Akon ? Takich trzech , jak ich dwóch , to nie ma ani jednego ! Nikt nie był na szczycie Listy Przebojów Radia Złote Przeboje tak długo, jak oni od czasu, kiedy ten szczyt okupował... Michael Jackson !

W 150 -tym notowaniu Listy Przebojów Radia Złote Przeboje znów nie było nowości, co znaczy, że według was ten układ piosenek jest najbardziej odpowiedni na początek lutego.

W tym tygodniu sporo nowych propozycji do Listy Przebojów . Gdyby po zagłosowaniu na ulubione piosenki na Liście zostały wam jakieś głosy do wykorzystania , można poprzeć nową piosenkę Seweryna Krajewskiego , Roxette , albo filmowy utwór Eltona Johna , czy Dido z A.J. Rahmanem . Jak będzie wyglądać 151 notowanie Listy Przebojów ? To wy znacie odpowiedź na to pytanie, bo to dzięki waszym głosom Lista gości na antenie Radia Złote Przeboje .

Dawno nie oglądaliśmy teledysku do piosenki, która cieszy się wśród was tak ogromnym powodzeniem. Dlatego dziś przypomnimy sobie po raz kolejny jak wygląda piosenka z pierwszego miejsca 150 notowania Listy Przebojów Radia Złote Przeboje .

Miłego weekendu!

Piotr Sworakowski

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!