Reni Jusis śpiewa dla Dzwoneczka

23 lipca w polskich kinach zagości animacja "Dzwoneczek i uczynne wróżki". Głosu bohaterkom użyczyły m.in. Kaja Paschalska i Katarzyna Glinka, a o oprawę muzyczną zadbała m.in. Reni Jusis.

Bohaterką filmu jest Dzwoneczek , która zaprzyjaźnia się z samotną dziewczynką, Elizą, łamiąc podstawową zasadę bezpieczeństwa zabraniającą wróżkom zbliżania się do ludzkich siedzib . Dzwoneczek pragnie jednak pomóc dziewczynie w rodzinnych kłopotach. To powoduje serię komplikacji, ponieważ inne wróżki, uważając, że Dzwoneczek została uwięziona, ruszają jej na ratunek.

Reni Jusis, która niedawno została mamą, zaśpiewała jedną z piosenek, która znalazła się na ścieżce muzycznej produkcji.

- Bardzo emocjonalnie podchodzę do nagrania tej piosenki - przyznaje wokalistka. - To, że ogromnie to przeżywam, na pewno jest "słyszalne", towarzyszą mi bardzo osobiste emocje i staram się je przełożyć na piosenkę. Moja piosenka jest narracją dziewczynki, która zaprzyjaźnia się z wróżką i ta przyjaźń dodaje jej sił i wiary w siebie .

Wróżki przemówią głosami Natalii Rybickiej (Dzwoneczek), Kai Paschalskiej (Iskierka), Tamary Arciuch (Różyczka), Marii Niklińskiej (Jelonka) i Katarzyny Glinki (Mgiełka).

Animacja powstała dla wytwórni Disneya.

Ostatnia płyta Reni Jusis to "Iluzjon cz. I" z kwietnia 2009 roku.

źródło: megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!