Rodzinne strony braci Szczepanik z zespołu PECTUS! [WAKACJE Z GWIAZDAMI]

Druga odsłona akcji "Wakacje z Gwiazdami w Radiu Złote Przeboje" dzięki której przez całe wakacje zwiedzamy najważniejsze miejsca w życiu największych polskich gwiazd muzyki! W sobotę 8 lipca, po rodzinnych Ciężkowicach i okolicach Nowego Sącza oprowadzali nas bracia Szczepanik z zespołu Pectus.

Bracia Szczepanik czyli zespół Pectus, oprowadzili Piotra Jaworskiego i Radio Złote Przeboje po swoich rodzinnych stronach. Bogoniowice i Ciężkowice, bo tam urodzili się bracia Szczepanik, skrywają wiele tajemnic. Posłuchajcie jakich:

Bracia Szczepanik z zespołu Pectus podzielili się z nami swoją młodzieńczą pasją. Jak się okazało ich ulubionym miejscem nie była salka koncertowa, a... boisko do piłki nożnej:

Odwiedziliśmy też szkołę podstawową w której uczyli się bracia Szczepanik. Zostaliśmy też zaproszeni do rodzinnego domu chłopaków oraz poznaliśmy ich rodziców. Posłuchajcie!

Spacer po Ciężkowicach z zespołem Pectus zakończył się wykonem ich największego przeboju w plenerowym studiu Radia Złote Przeboje na rynku w Nowym Sączu! Posłuchajcie!

A tak to wyglądało na miejscu:

"Wakacje z gwiazdami" tylko w R a diu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!