Małgorzata Ostrowska oprowadziła nas po Poznaniu! [WAKACJE Z GWIAZDAMI]

Przed nami ósma odsłona akcji "Wakacje z gwiazdami" w Radiu Złote Przeboje! Tym razem po swoich ukochanych miejscach w rodzinnym Poznaniu oprowadzi nas Małgorzata Ostrowska!

Od godziny 10:00 do 15:00 możecie usłyszeć na antenie Radia Złote Przeboje relacje ze spaceru po Poznaniu , podczas którego Małgorzata Ostrowska oprowadzi naszego wysłannika Piotra Jaworskiego po najbardziej sentymentalnych i ukochanych miejscach w Poznaniu!

Czym bym była dla Małgorzaty Ostrowskiej Estrada Poznańska? Jak wspomina swoje pierwsze imprezy z przyjaciółmi ze szkoły? Posłuchajcie wyjątkowych opowieści w ramach akcji "Wakacje z gwiazdami"!

Małgorzata Ostrowska była i jest wielką gwiazdą! Nie dziwi więc fakt, że próbowała ukryć swój ślub. Czy to jej się udało? Posłuchajcie tej wyjątkowej anegdoty!

Wokalistka oprowadziła nas po swoich ukochanych i sentymentalnych zakamarkach Poznania! Ile kosztowały materiały na stroje sceniczne wokalistki?

O 15:00, na Placu Wolności w centrum Poznania stanęło plenerowe studio Radia Złote Przeboje ! Około 17:00 pojawiła się na miejscu sama wokalistka, aby specjalnie dla mieszkańców i słuchaczy zaśpiewać swój przebój "Szpilki" całkowicie NA ŻYWO !

Film z tego wykonania znajdziecie na oficjalnym profilu Radia Złote Przeboje na Facebooku oraz tutaj:

"Wakacje z gwiazdami" tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!