Adam Sztaba w Krzywy LIVE

W najbliższą niedzielę o 15:00, gościem Andrzeja Krzywego w programie Krzywy LIVE będzie Adam Sztaba.

Adam Sztaba urodził się 15 lutego 1975 roku w Koszalinie. Zadebiutował w wieku 17 lat muzyką do musicalu "Fatamorgana" . Absolwent wydziału kompozycji Akademii Muzycznej w Warszawie . Gdy miał 19 lat został zastępcą szefa muzycznego Teatru Buffo w Warszawie .

Ma na swoim koncie współpracę z najlepszymi m.in. z Marylą Rodowicz , Andrzejem Sikorowskim , Krzysztofem Krawczykiem , Edytą Górniak , Violettą Villas , Kasią Kowalską , Grzegorzem Turnauem i zespołem Perfect .

Kierownik muzyczny programu "Idol" i "Moja krew" . Najbardziej żywiołowy kierownik muzyczny, aranżer i dyrygent programu "Taniec z Gwiazdami" . Prowadził także kierownictwo muzyczne oraz dyrygowanie orkiestrą podczas Sopot Festiwal w 2005 i 2006 roku. Obecnie juror programu "Must be the music" .

Z muzyką związany od zawsze i na zawsze. Motto Adama z którym nigdy się nie rozstaje to: "Uważnie słuchać siebie i postępować w zgodzie z własnym sumieniem" .

Adam Sztaba opowie Andrzejowi Krzywemu o swoich pasjach, planach na przyszłość i poszukiwaniach nowych talentów polskiej sceny muzycznej.

Krzywy LIVE codziennie o 15:15 i w niedzielę o 15:00!

?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!