Tatiana Okupnik w Krzywy LIVE

W najbliższą niedzielę o 15:00, gościem Andrzeja Krzywego w programie Krzywy LIVE będzie Tatiana Okupnik.

Tatiana Okupnik, wokalistka i autorka tekstów, karierę muzyczną rozpoczynała w zespole Blue Cafe , z którym nagrała dwie, doskonale przyjęte płyty - "Fanaberia" (2002) i "Demi-sec" (2003).

W roku 2006 Tatiana rozpoczęła pracę nad solowym projektem. Materiał powstał w Stanach Zjednoczonych. Produkcją płyty zajął się Lenny White . Pierwsza solowa płyta Tatiany, zatytułowana "On My Own" ukazała się w kwietniu 2007 roku. Zaprezentowany materiał to połączenie nowoczesnego popu, R&B i soulu. Pierwszym singlem promującym album był utwór zatytułowany "Don't Hold Back" .

Po czterech latach Tatiana wydaje swój drugi solowy album. Już w przyszłym tygodniu do sklepów trafi najnowsza płyta wokalistki "Spider Web" nagrana w Wielkiej Brytanii. Piosenkarka tak zachwala swój album:

Włożyłam w ten album całe moje serce i duszę. Tak jak zresztą każda osoba, która pracowała ze mną nad płytą. To klasyczny popowy album z wspaniałymi kompozycjami i fajnym klimatem. Jeżeli wsłuchacie się dokładnie, to usłyszycie jak świetnie bawiliśmy się nagrywając te piosenki.

Więcej szczegółów i nieujawnianych do tej pory informacji dotyczących pracy przy tworzeniu "Spider Web" , życiu w Londynie i o swoich najbliższych planach Tatiana Okupnik opowie Andrzejowi Krzywemu w programie "Krzywy LIVE" .

Już teraz możesz zobaczyć wideo z wizyty Tatiany Okupnik w Radiu Złote Przeboje >>>>

Krzywy LIVE codziennie o 15:15 i w niedzielę o 15:00!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!