Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk w Krzywy LIVE

W najbliższą niedzielę o 15:00, gościem Andrzeja Krzywego w programie Krzywy LIVE będzie Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk z zespołu KOMBII.

W 2011 roku Grzegorz Skawiński oraz Waldemar Tkaczyk obchodzą 35-lecie pracy artystycznej. W lipcu 1976 po raz pierwszy stanęli na deskach zawodowej sceny, tworząc wówczas zespół Kombi . Od tego czasu, nieprzerwanie do dziś wspólnie komponują i koncertują. Tworzyli takie formacje jak: Kombi, Skawalker, O.N.A, a obecnie od 2003 roku zespół KOMBII .

Zespół KOMBII powstał wiosną 2003 roku z inicjatywy trzech członków zespołu Kombi : Grzegorza Skawińskiego , Waldemara Tkaczyka oraz Jana Pluty . Z różnych przyczyn nie został zaproszony do współpracy Sławomir Łosowski (czwarty założyciel Kombi). Dwa miesiące pracy zespołu zaowocowały nowym programem opartym na znanych przebojach, takich jak: "Linia życia", "Hotel twoich snów", "Nasze randez-vous", "Kochać cię za późno", "Nie ma zysku", "Black and white" w nowych aranżacjach.

W rozmowie z Andrzejem Krzywym Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk w programie Krzywy LIVE opowiedzą o wspólnej pracy, pierwszych występach i najlepszych wspomnieniach z tras koncertowych. Zdradzą też co specjalnego szykują dla fanów z okazji swojej 35 rocznicy pracy artystycznej.

Już teraz możesz zobaczyć wideo z wizyty Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka w Radiu Złote Przeboje >>>>

Krzywy LIVE codziennie o 15:15 i w niedzielę o 15:00!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!