Robert Górski i Marcin Wójcik w Rodzinnym Śniadaniu

Już w najbliższą sobotę, o 10:00, gośćmi Marzeny Rogalskiej w Radiu Złote Przeboje będzie Robert Górski i Marcin Wójcik.

Robert Górski od lat realizuje się w swej pasji jaką jest kabaret. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale polonistyki, związany z Kabaretem Moralnego Niepokoju. Po skończeniu studiów chciał zostać nauczycielem, ale z pracą było krucho, a trzeba było z czegoś żyć. Wziął się za to co było pod ręką - za kabaret. Czy ktoś dziś wyobraża sobie polską scenę kabaretową bez Roberta Górskiego? Scenarzysta i prowadzący programów satyrycznych oraz festiwali kabaretowych, miłośnik poezji - wraz z Michałem Cieślikiem wydał tomik wierszy "Zeszyt w trzy linie". Stara się zrozumieć dlaczego ludzie wciąż opowiadają mu śmieszne rzeczy i czemu wszyscy scenarzyści wyglądają tak samo.

Najpopularniejszy nauczyciel wychowania fizycznego, Marcin Wójcik , niespokrewniony z Michałem Wójcikiem. Jest pomysłodawcą i założycielem kabaretu Ani Mru Mru, którego możecie słuchać codziennie w Radiu Złote Przeboje o 9:15 . Niedawno sprawdził się w nowej roli jaką jest dubbing - w filmie "Biała i Strzała" podłożył głos jednej z pcheł, drugiej głosu użyczył estradowy kolega Marcina, Rober Górski. Błyskotliwe poczucie humoru i kamienna twarz podczas występów to jego znak rozpoznawczy. A po czym można go rozpoznać w radiu? Sami się przekonajcie!

Prowadzący w każdą niedzielę o 20:05 Kabaretowy Klub Dwójki - Robert Górski z kabaretu Moralnego Niepokoju oraz Marcin Wójcik z Ani Mru Mru to prawdopodobnie dwóch najzabawniejszych ludzi w Polsce, których połączyła miłość do kabaretu. O wspólnej pracy i dystansie do życia opowiedzą Marzenie Rogalskiej już w najbliższą sobotę - 5 marca o 10:00.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!