Rodzina "Daleko od noszy" w Rodzinnym Śniadaniu

Już w najbliższą sobotę, o 10:00, gośćmi Marzeny Rogalskiej w Radiu Złote Przeboje będą członkowi rodziny serialu "Daleko od noszy".

Na rozmowę z Marzeną Rogalską prosto ze szpitala im. Mikołaja Kopernika przyjechali członkowie zespołu lekarskiego serialu "Daleko od noszy" .

Rękę na pulsie trzymać będzie ordynator szpitala dr Łubicz , grany przez Krzysztofa Kowalewskiego , który na sposób dyktatorski, trzyma podległy sobie personel. Sknera, samochwała, przekupny i skłonny do układów. Życzliwym okiem spogląda na żeńską i dużo młodszą część populacji ludzkiej. Choruje na również przewlekłą i zakaźną w murach szpitala chorobę - wieczny romans z władzą, w stosunku do której stara się wykazywać bezprzykładną służalczością. Koneser napojów alkoholowych a szczególnie koniaków, dostarczanych w zawrotnych ilościach przez desperacko wdzięcznych pacjentów.

Nie zabraknie również salowego czyli dr Basena w postać którego wciela się Piotr Gąsowski . Były lekarz, dopóki nie odkryto, że posługuje się sfałszowanym dyplomem. Nadal bardzo ambitny. Jego hobby to wędkarstwo, piwo i nieszanowanie małżonki, Gieni Basen.

Pielęgniarki reprezentować będzie siostra Barbara Es , grana przez Agnieskzę Suchorę . W przeszłości żona doktora Wstrząsa, do którego wciąż pała szczerym uczuciem - czystą i niczym nieskrępowaną nienawiścią. Cicha i niepozorna, ale potrafiąca w odpowiedniej chwili pokazać całkiem ostre pazury.

W rozmowie usłyszymy także scenarzystę, reżysera i twórcę serialu Krzysztofa Jaroszyńskiego , od lat związanego z telewizją Polsat.

Członkowie serialu "Daleko od noszy" w audycji Marzeny Rogalskiej "Rodzinne Śniadanie" już w najbliższą sobotę od godziny 10:00 .

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!