Magdalena i Jerzy Schejbal w Rodzinnym Śniadaniu [wideo]

W najbliższą sobotę, o 10:00, gośćmi Marzeny Rogalskiej w Radiu Złote Przeboje będą Magdalena i Jerzy Schejbal.

Córka, Magdalena Schejbal aktorstwo ma we krwi, w końcu pochodzi z artystycznej rodziny. Ale nie od początku było to tak oczywiste. Magda nie dopuszczała do siebie myśli o zostaniu aktorką. Młoda niepokorna została wyrzucona z jednego liceum, później z drugiego. Zawsze na przeciw światu - w glanach, długich włosach (a jak trzeba było to i z łysą głową!) starała się pokazać swoją indywidualność. Rozpoczęła studia socjologiczne, ale szybko zrozumiała, że to nie dla niej. W końcu spróbowała swoich sił na scenie - i tam już została.

Ojciec, Jerzy Schejbal nie zawsze przychylnym okiem patrzył na zachowanie swojej starszej córki. Nie zawsze też się dogadywali, brakowało między nimi porozumienia, ale są to chyba typowe uroki rodzicielstwa i buntowniczego wieku dorastania. Dziś, Magda i Jerzy mają ze sobą świetny kontakt. Wzajemnie wymieniają się doświadczeniami zarówno aktorskimi jak i tymi życiowymi.

Magda i Jerzy Schejbal w najbliższą niedzielę opowiedzą Marzenie Rogalskiej o trudnym czasie dorastania dziecka, pojawienia się na świecie pierwszego wnuka i życiu w aktorskiej rodzinie. To i jeszcze więcej już w najbliższą sobotę od godz. 10:00 w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!