Co czeka Was w "Morowym Weekendzie" 21 i 22 stycznia?! Sprawdźcie!

Już w sobotę i niedzielę od 12:00 do 16:00 kolejna odsłona nowego programu Odety Moro w Radiu Złote Przeboje! Nie zabraknie porad, smacznych opowieści, ciekawostek i... gości! Jakich? Sprawdźcie już teraz!

W SOBOTĘ:

- studio Radia Złote Przeboje odwiedzi dziennikarka sportowa Karolina Szostak ; o jej przemianie rozpisują sie wszystkie media, tylko w "Morowym Weekendzie" opowie w jaki sposób udało jej się schudnąć!

- kucharz, znany między innymi z programów Top Chef oraz Azja Express - Dariusz Kuźniak podpowie nam w jaki sposób gotować zdrowo i z pomysłem;

- a tajniki driftu zdradzi nam MISTRZYNI - Karolina Pilarczyk , która w męskich świecie odnalazła sie jak mało kto!

- nie zapomnimy też o święcie wszystkich Babć!

W NIEDZIELĘ:

- jako, że w niedzielę wypada Dzień Dziadka w studiu powitam Aleksandra Dobę , która opowie nam o swoich relacjach z wnuczkami i udowodni, że uśmiech i energia nie zależą od wieku!

- złotych chłopak, Król Artur - Artur Siódmiak , zdradzi czy zaraża swoją rodzinę miłością do piłki ręcznej;

- a kucharz Tomasz Jakubiak podpowie jak w gąszczu restauracji i portali gastronomicznych, odnaleźć prawdziwe smaki wsi!

- zamierzam też wybrać się na siłownię, aby przyjrzeć się treningowi samego Krzysztofa Ibisza , jak prezenter dba o swoje ciało i znajduje czas na treningi?! włączcie "Morowy Weekend" w niedzielę i przekonajcie się sami!

Zaprasza, Odeta Moro

Morowy Weekend w Radiu Złote PrzebojeMorowy Weekend w Radiu Złote Przeboje Radio Złote Przeboje

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!