Co Was ominęło w "Morowym Weekendzie" w sobotę 4 marca?! Sprawdźcie!

W sobotę od 12:00 do 16:00 odbyła się kolejna odsłona programu Odety Moro w Radiu Złote Przeboje! Nie zabrakło smacznych opowieści Lary Gessler, eurowizyjnych emocji opowiedzianych przez Kasię Moś oraz chłopięcego uroku Mateusza Damięckiego!

Aktor Mateusz Damięcki zdradził w "Morowym Weekendzie" czy to, że od 16 lat wygląda jak... nastolatek przeszkadza mu w karierze? Aktor opowiedział jak aktywnie spędza czas. Czy planuje coś na dzień kobiet? Kim chciał zostać w dzieciństwie? Kto jest jego idolem? Czy jest staroświecki i dlaczego warto wybrać się do teatru zamiast do kina na "50 twarzy Grey`a". Posłuchajcie!

Odeta Moro i Kasia Moś w programie Morowy WeekendOdeta Moro i Kasia Moś w programie Morowy Weekend Odeta Moro, Kasia Moś Odeta Moro, Kasia Moś

W sobotę studio Radia Złote Przeboje odwiedziła też nasza kandydatka na konkurs Eurowizji 2017 - Kasia Moś , która zdradziła Odecie jak to jest śpiewać w klubie należącym do aktora Johnnya Deppa . W programie opowiedziała też jak w Kijowie przyjęli jej piosenkę oraz jak przygotowuje się do najważniejszego występu w swojej dotychczasowej karierze! Wokalistka zdradziła też dlaczego zdecydowała się na rozbieraną sesję w magazynie dla panów. Posłuchajcie rozmowy!

Odeta Moro i Lara Gessler w programie 'Morowy Weekend'Odeta Moro i Lara Gessler w programie 'Morowy Weekend' Odeta Moro, Lara Gessler Odeta Moro, Lara Gessler

Lara Gessler , córka Magdy Gessler, znanej restauratorki z programu Kuchenne rewolucje opowiadała o słodkościach, którymi można poprawić sobie humor nawet jeśli nie przepada się za czekoladą. W "Morowym Weekendzie" zdradziła też czy jest podobna do swojej mamy. Lara opowiedziała Odecie Moro o swojej najnowszej książce "Słodki Zielnik Lary". Posłuchajcie!

"Morowy Weekend" w sobotę i niedzielę od 12:00 do 16:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!