Kultowe teleturnieje w Radiu Złote Przeboje!

W sobotę i niedzielę od 12:00 do 16:00 odbyła się kolejna odsłona programu Odety Moro w Radiu Złote Przeboje! Zygmunt Chajzer i Wojciech Pijanowski opowiedzieli w "Morowym Weekendzie" o kultowych teleturniejach telewizyjnych i swoich pasjach!

W sobotę w studiu Radia Złote Przeboje pojawił się prezenter radiowy i telewizyjny - Zygmunt Chajzer , który zdradził tajemnice kultowego teleturnieju telewizyjnego "Idź na całość" , który był emitowany od 1997 do 2001 roku na antenie telewizji Polsat.

Zygmunt Chajzer.Zygmunt Chajzer. Plotek Exclusive Plotek Exclusive

U szczytu popularności teleturniej "Idź na całość" oglądało ponad 9 mln widzów. Prezenter opowiedział o swoich początkach w radiu. Czy wiecie jakie pierwsze słowa Zygmunt Chajzer wypowiedział na antenie swojej pierwszej stacji radiowej? To może Was zaskoczyć! Prezenten opowiedział też Odecie Moro o swoich mniej znanych pasjach - siatkówce i... własnej działce pod Warszawą! Posłichajcie całej rozmowy już teraz!

W niedzielnej odsłonie "Morowego Weekendu" w studiu Radia Złote Przeboje pojawił się prezenter telewizyjny i autor wielu teleturniejów i łamigłówek Wojciech Pijanowski, który opowiedział o legendarnym "Kole Fortuny" nadawanym w TVP 2 od 1992 roku z przerwami, aż do 2009 roku.

W programie Odety Moro zdradził na jakie problemy natknęli się producenci "Koła Fortuny" już przy pierwszym odcinku teleturnieju. Zagadki i łamigłówki od dziecka były pasją Wojciecha Pijanowskiego. W dzieciństwie grał w takie gry jak "skaczące czapeczki" i "grzybki". W "Morowym Weekendzie" wyznał, że najbardziej lubi zagadki w których trzeba wysilić szare komórki np. zagadki kryminalne. Uważa też, że wiele zagadek straciło swój urok ponieważ tworzą je komputery. Prezenter opowiedział też o zagadkach, grach za pomocą których możemy cofnąć się w czasie oraz takich które poszerzają naszą wiedzę. Posłuchajcie rozmowy!

"Morowy Weekend" w sobotę i niedzielę od 12:00 do 16:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!