Adam Bielecki i Aida w "Morowym Weekendzie" w sobotę 11 marca! Posłuchajcie jak było!

W sobotę od 12:00 do 16:00 odbyła się kolejna odsłona programu Odety Moro w Radiu Złote Przeboje! Nie zabrakło porad wróżki Aidy i opowieści himalaisty Adama Bieleckiego. Sprawdźcie już teraz!

Odeta Moro i Aida w programie 'Morowy Weekend'Odeta Moro i Aida w programie 'Morowy Weekend' Odeta Moro, Aida Odeta Moro, Aida

Wizjonerka Aida opowiedziała w "Morowym Weekendzie" czego najczęściej szukamy w horoskopach!? Aida opowiedziała też o swojej pracy. Jak pomaga ludziom? Z jakimi problemami się spotyka? Czym jest dla niej praca? Aida zdradza też czego ludzie szukają najczęściej u wróżek. Dlaczego ludzie szukają pomocy dopiero na rozstaju dróg? Dlaczego warto wierzyć i nie poddawać się w życiu i do czego może nas popchnąć poczucie bezradności? Posłuchajcie całej rozmowy już teraz!

Odeta Moro i Adam Bielecki w programie 'Morowy weekend'Odeta Moro i Adam Bielecki w programie 'Morowy weekend' Odeta Moro, Adam Bielecki Odeta Moro, Adam Bielecki

Himalaista Adam Bielecki opowiedział w Radiu Złote Przeboje o swojej drodze na szczyt. Zdradził też od czego trzeba zacząć przygodę ze wspinaczką oraz opowiedział o niebezpieczeństwach jakie mogą nas spotkać podczas wejść wspinaczkowych i jak się ich wystrzegać. Czy słucha muzyki w trakcie wypraw w góry? Jak wygląda świat pozbawiony kolorów i dźwięków? Czy uważa się za pustelnika? Himalaista opowiedział też o tym dlaczego góry stały się jego azylem. Z czym trzeba się liczyć w górach? Za co kocha wspinaczkę. Adam Bielecki opowiedział też o swojej książce " Spod zamarzniętych powiek" w której opisuje swoją przygodę ze wspinaczką. Posłuchajcie rozmowy!

"Morowy Weekend" w sobotę i niedzielę od 12:00 do 16:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!