Jak przygotować rośliny na nadejście wiosny? Podpowiada Maja Popielarska!

Gościem "Morowego Weekendu" w Radiu Złote Przeboje była Maja Popielarska, która podpowiedziała jak przygotować balkon i ogród na nadchodzącą wiosnę! Kiedy i jakie rośliny należy posadzić w ogrodzie, a jakie na balkonie?! Posłuchajcie!

Dziennikarka Maja Popielarska jest specjalistką od roślin, w Radiu Złote Przeboje podpowiedziała słuchaczom jak dbać o doniczkowe kwiaty w domu. Opowiedziała też jakie kwiaty najlepiej mieć w salonie, a jakie w sypialni.

Maja Popielarska udzieliła kilku rad jak przygotować się na wiosnę. Powiedziała od czego trzeba zacząć gruntowne porządki na balkonie i tarasie. Dziennikarka podpowiedziała jakie rośliny możemy posadzić na balkonie i podpowiedziała jak pielęgnować zioła. O czym trzeba pamiętać? Czy i czym powinniśmy nawozić roślinny? Posłuchajcie!

W niedzielę Maja Popielarska podpowiedziała słuchaczom jak przygotować ogród do nadchodzącej wiosny. Powiedziała też kiedy i jakie rośliny należy wysadzić w ogrodzie. Maja Popielarska jest też ekspertem od architektury krajobrazu. W programie zdradziła jak zaprojektować ogród i na co zwrócić szczególną uwagę podczas projektowania. Jakie błędy często popełniają ludzie sadzący tuje? Jak zmieniały się ogrody w Polsce? Czy każdy może zostać ogrodnikiem? Posłuchajcie całej rozmowy już teraz!

"Morowy Weekend" w sobotę i niedzielę od 12:00 do 16:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!