Dlaczego japonki nie mają siwych włosów? Zdradza Agnieszka Cegielska!

W sobotę od 12:00 do 16:00 odbyła się kolejna odsłona programu Odety Moro w Radiu Złote Przeboje! Modelka oraz znana pogodynka Agnieszka Cegielska opowiedziała w "Morowym Weekendzie" o diecie, wschodnich inspiracjach i swojej największej pasji - jodze!

Agnieszka Cegielska jest modelką oraz prezenterką telewizyjną. W wieku 16 lat wygrała Miss Polski Nastolatek. Przez kilka lat mieszkała w Japonii gdzie pracowała jako modelka.

W "Morowym Weekendzie" Agnieszka Cegielska opowiedziała Odecie Moro o swojej diecie oraz o kulinarnych wschodnich inspiracjach. Modelka opowiedziała też o nawykach żywieniowych z Japonii oraz dlaczego japonki nie mają siwych włosów. Zdradziła też tajniki jogi, bez której nie wyobraża sobie życia. To dzięki niej znajduje spokój ducha i wewnętrzną równowagę. Agnieszka Cegielska powiedziała też jak ważne jest słuchanie swojego organizmu. Każdy organizm jest inny i potrzebuje czego innego, dlatego też nie powinniśmy podążać za modami dietowymi. Posłuchajcie całej rozmowy już teraz!

"Morowy Weekend" w sobotę i niedzielę od 12:00 do 16:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!