Dlaczego wchodzenie po schodach jest zdrowsze od biegania? Podpowiedział Mistrz Polski w Tower Runningu!

W sobotę od 12:00 do 16:00 odbyła się kolejna odsłona programu Odety Moro w Radiu Złote Przeboje! Piotr Łobodziński opowiedział w "Morowym Weekendzie" o tym jak wbiegł na szczyt wierzy Eiffla dwa razy szybciej od windy!

Piotr Łobodziński jest najlepszym polskim biegaczem po schodach. Może się szczycić wieloma nagrodami. Wielokrotnie zdobywał puchar świata w tej dyscyplinie. Piotr może się poszczycić wbiegnięciem na 130 piętro wieżowca, za jednym razem pokonał aż 2500 schodów!

Jego zmagania możecie oglądać na kanale YT:

 

Piotr Łobodziński w "Morowym Weekendzie" opowiedział o swojej niezwykłej pasji. Zdradził od czego zaczęła się jego podróż z tower runningiem. Odecie Moro opowiedział jak udało mu się wbiec na szczyt wieży Eiffla niemal dwa razy szybciej niż tamtejsza winda. Czy zawsze udaje mu się pokonać rywali?

Mistrz wbiegł już na sam szczyt niemal 100 budynków. Prawie za każdym razem stał na podium wyścigów. Tower runner opowiedział tez dlaczego wchodzenie i bieganie po schodach jest zdrowsze niż schodzenie, a nawet bieganie po płaskiej powierzchni. Opowiedział też od czego najlepiej zacząć bieganie po schodach i czy ten sport nadaje się dla każdego? Posłuchajcie całej rozmowy!

"Morowy Weekend" w sobotę i niedzielę od 12:00 do 16:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!