Małgorzata Rozenek-Majdan gościem "Morowego Weekendu"! [POSŁUCHAJ]

Jak dba o swoją perfekcyjną sylwetkę? Czy jej mąż Radosław Majdan pomaga w wiosennych porządkach i dlaczego warto dać drugie życie używanym rzeczom? Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się w studiu Radia Złote Przeboje! Posłuchajcie całej rozmowy już teraz!
Ja ze względu na swoją karierę zawodową widziałam już tak wiele, że nic mi już nie przeszkadza! - skomentowała gwiazda zapytana o czystość w studiu Radia Złote Przeboje.

Jak Małgorzata Rozenek-Majdan reaguje na ciągłe komentarze dotyczące swojego wyglądu i czy boi się patrzeć na stare zdjęcia?

Zdarza nam się z Radosławem wracać do naszych starych zdjęć... cieszę się, że dbanie o siebie i aktywność fizyczna przynoszą efekty! - odpowiedziała z uśmiechem Małgorzata Rozenek-Majdan zapytana o swoją metamorfozę przez lata obecności w mediach.

Na pytanie czy mąż pomaga w domowych porządkach odpowiedziała:

Ja mam bardzo trudno... Radosław bardzo słabo daje się angażować do wiosennych porządków. To jest facet, który lubi wszystko co związane z domem poza dbaniem o dom. Ja już się z tym pogodziłam, ale zawsze wspiera dobrym słowem. Ale jak musi coś zrobić to oczywiście zrobi, ale ja wychodzę z założenia, że niech każdy lubi to co robi. Ja lubię dbać o dom.

Posłuchacie całej rozmowy Odety Moro w Radiu Złote Przeboje!

"Morowy Weekend" w każdą sobotę i niedzielę między 12:00, a 16:00 tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!