Joanna Jędrzejczyk w Radiu Złote Przeboje! [WYWIAD]

Joanna Jędrzejczyk w programie Agent Gwiazdy w telewizji TVN zarzekała się, że "przywali" agentowi! Jak potoczyło się to spotkanie?! Co Joanna Jędrzejczyk zamierza robić po zakończeniu kariery i za co zwolniła swojego managera?! Posłuchajcie całej rozmowy już teraz!

Joanna Jędrzejczyk i Odeta Moro w Radiu Złote PrzebojeJoanna Jędrzejczyk i Odeta Moro w Radiu Złote Przeboje Radio Złote Przeboje Radio Złote Przeboje

Joanna Jędrzejczyk to jedna z najbardziej wszechstronnych i charyzmatycznych postaci w polskim sporcie. Jest międzynarodową gwiazdą, w wielu krajach to najbardziej rozpoznawalna polska sportsmenka. Trzykrotna zawodowa mistrzyni świata w tajskim boksie szturmem podbiła UFC - najlepszą i najpopularniejszą organizację MMA na świecie. Sama o sobie mówi tak:

Jest tylko jedna królowa wagi słomkowej w UFC i jest to Joanna Jędrzejczyk z Polski - Joanna THE CHAMPION!!

Choć na co dzień mieszka i trenuje w Stanach Zjednoczonych, nie zapomina o swoich rodzinnych stronach. Jak podkreśliła w rozmowie z Odetą Moro w Radiu Złote Przeboje:

Ja zawsze powtarzam - to jest tylko biznes, to jest tylko sport, to jest tylko rozwój. To jest teraz, ale Olsztyn jest moim docelowym miejscem. Mój narzeczony tutaj jest, i ja nawet nie chcę go ciągnąć do stanów bo wiem, że skończę w Olsztynie!

Całej rozmowy podsłuchacie tutaj:

"Morowa Sobota" i "Morowa Niedziela" zawsze od 12:00 do 16:00 tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!