Złota Plaża w Radiu Złote Przeboje

Już od dzisiaj, przez całe wakacje mamy dla Was nową wakacyjną audycję w Radiu Złote Przeboje! Co usłyszycie od poniedziałku do piątku między 10 a 15? Przeczytajcie!

Kamil Nosel śledzić będzie wakacje w całej Polsce! Jak odpoczywacie? Co jecie na wakacjach i gdzie można naprawdę porządnie się wyszaleć? Tego wszystkiego dowiemy się właśnie od Niego!

"Lato na Dzień Dobry"

...czyli Monika Richardson i Jarek Budnik, codziennie o 10:15 podadzą przepis,jak spędzając wakacje w pracy, poczuć się jak na wymarzonym urlopie!

"Letnia Szkoła Przetrwania"

... codziennie o 11:15, możecie podzielić się z całą Polską swoimi wakacyjnymi przygodami. Na Wasze maile, wraz z numerem telefonu, czekamy pod adresem survival@zloteprzeboje.pl!

"To było lato ... w Radiu Złote Przeboje"

... codziennie o 12:15, Tomasz Karolak opowiada, w jaki sposób, spędzaliśmy wakacje roku 1964, 1983, 2006? Pamiętacie?

"Gwiazdy na Wakacjach"

... największe gwiazdy polskiego show biznesu opowiedzą nam, w jaki sposób spędzają wakacje i w jakich miejscach na świecie można ich spotkać latem! Jednak zanim to zrobią, będziecie musieli odgadnąć, o jakim miejscu opowiadają. W konkursie, możecie wygrać wyjątkowe przewodniki!

A przez całe wakacje, wybieramy Wakacyjny Przebój Wszech Czasów ! Na swoje ulubione wakacyjne przeboje możecie głosować TUTAJ >>>>

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!