Kammel SHOW: Odcinek XXVI

Kolejny odcinek Kammel SHOW już za nami. Było jak zawsze wyjątkowo, niebanalnie i bardzo wesoło. Studio odwiedzili... "Serce i Rozum", czyli dwaj aktorzy wcielający się w ich postaci - Jarosław Boberek i Michał Sitarski! Posłuchaj, kto wygrał kolejny odcinek!

Serce, to nieco zwariowana i roztrzepana postać, która do wszystkiego podchodzi z naiwnością i spontanicznością. W rolę serca wcielił się Jarosław Boberek.

Jarosław Boberek - polski aktor, kojarzony z wielu charakterystycznych ról teatralnych, serialowych i filmowych. Przez wiele lat wcielał się w postać policjanta w serialu "Rodzina Zastępcza". Ostatnio kojarzony głównie jako świetny aktor dubbingowy. Któż nie zna jego fantastycznej roli Króla Juliana z filmu "Madagaskar"?

Jarosław BoberekJarosław Boberek Jarosław Boberek

Rozum, jak sama nazwa mówi podchodzi do każdego problemu ze spokojem i opanowaniem, w jego rolę wcielił się Michał Sitarski.

Michał Sitarski - młody, utalentowany aktor filmowy i teatralny, kojarzony najbardziej z licznych ról dubbingowych. Na co dzień związany z Teatrem Powszechnym w Warszawie.

Kto zwyciężył XXVI odcinek SHOW?! Posłuchajcie!

Powitanie

Gusta muzyczne

Plotki:

Spowolnione/przyśpieszone

Mashup

Dotychczasowe podsumowanie wyników

Co jeszcze nas czeka?

Nucenie

Niedokończona historia

Nietypowy cover

Revolver

A zwycięzcą jest...?

Słuchajcie Kammel SHOW w niedzielę od 10.00 - 12.00 tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!