Małgorzata Ostrowska i Paweł Stasiak w Kammel SHOW

W programie Kammel SHOW doszło do muzycznego starcia dwóch gigantów polskiej sceny muzycznej: Małgorzaty Ostrowskiej i Pawła Stasiaka. Tylko dzięki Radiu Złote Przeboje dowiecie się, kto wygrał pojedynek. Posłuchajcie!

Małgorzata Ostrowska śpiewa od najmłodszych lat. Po tym jak otrzymała gruntowne wykształcenie muzyczne, ruszyła z impetem podbijać polskie listy przebojów. Przełomowym momentem w jej karierze było dołączenie do zespołu Lombard. Kto z nas nie pamięta "Szklanej pogody"? Ostatnia płyta wokalistki to "Słowa", która została wydana w 2007 roku.

Paweł Stasiak - niewiele osób wie, że Paweł Stasiak uczył się tańca w Szkole Baletowej w Warszawie. Wszyscy natomiast znają go z zespołu Papa Dance. Trzeba przyznać, że wyznaczył wraz z pozostałymi członkami grupy nowy kierunek w polskiej muzyce rozrywkowej. Obecnie wokalista śpiewa w zespole Papa D.

Posłuchajcie całego dzisiejszego programu:

Małgorzata Ostrowska i Paweł Stasiak w Kammel SHOWMałgorzata Ostrowska i Paweł Stasiak w Kammel SHOW Małgorzata Ostrowska i Paweł Stasiak w Kammel SHOW

Kammel SHOW, w każdą niedzielę od godz. 10.00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!