Rusza nowa telewizja - METRO!

Już w piątek, 2 grudnia br. nadawanie rozpocznie METRO - nowy, ogólnodostępny kanał telewizyjny produkowany przez Green Content, spółkę z Grupy Agora. Program stacji opiera się na dwóch filarach: mocnej ofercie filmowo-serialowej oraz produkcjach dokumentalnych poświęconych stylowi życia. METRO będzie dostępne poprzez cyfrową telewizję naziemną MUX-8, w sieciach kablowych oraz na platformach satelitarnych.
METRO to kanał przygotowany z myślą o widzach otwartych na nowości i inspiracje, poszukujących jakościowej rozrywki: filmów i seriali na światowym poziomie, fascynujących dokumentów i programów typu reality show.

Telewizja METRO pokaże produkcje poświęcone szeroko pojętej tematyce lifestyle'owej - od zagadnień związanych z aktywnym stylem życia i zdrowiem, przez kulinaria, architekturę, zjawiska kulturowe i społeczne, po podróże, tajemnice nauki i osiągnięcia cywilizacji.

Jak słuchać?Jak słuchać? Telewizja METRO Telewizja METRO

Poranek w telewizji METRO wypełni porcja muzyki i klasyczne filmy animowane dla dzieci. Przed południem stacja zaproponuje programy poradnikowe, lifestyle'owe i seriale. Widzowie zobaczą m.in. serię o zdrowym stylu życia "Pokonaj siebie", poradnik "Dochodowy remont" oraz polski serial "Cztery poziomo" w doborowej obsadzie. Po południu METRO zaprosi m.in. na program Jamiego Olivera "30 minut Jamiego", serię dokumentalną o spektakularnych konstrukcjach "Wielkie, większe, największe" oraz kultową serię "Wielkie projekty". Zabierze także w podróż z Arkadym Fiedlerem w programie "Maluchem przez Afrykę" i ekscytującą wyprawę przez kontynenty w serii "Niebezpieczne drogi". Wysoką jakość merytoryczną i realizacyjną programów zagwarantuje współpraca z renomowanymi producentami, m.in. z BBC, Fremantle, A+E czy ITV.

Wieczór w telewizji METRO rozpocznie się serialem na podstawie powieści Stephena Kinga i w produkcji Stevena Spielberga "Pod kopułą" . Po serialu wieczór w METRO wypełnią filmy fabularne.

METRO stawia na wyraziste kino autorstwa znanych i uznanych twórców , z kreacjami światowej aktorskiej czołówki. Przez cały tydzień wieczorne pasmo wypełnią cieszące się największą popularnością kryminały, komedie, filmy akcji, obyczajowe i przygodowe, a także ceniona klasyka gatunkowa. Atrakcyjną ofertę fabularną zapewni stacji współpraca z amerykańskimi studiami filmowymi, m.in. Paramount Pictures, CBS, a także z największymi polskimi dystrybutorami, m.in. z firmą Monolith Films. W ramówce znajdą się m.in. oscarowe "Prawdziwe męstwo", "Juno" i "Dziecko Rosemary".

oferta programowa telewizji METROoferta programowa telewizji METRO Telewizja METRO Telewizja METRO

Weekend w telewizji METRO to najlepsze propozycje wybrane z tygodnia, premierowe serie dokumentalne, na przykład "Dzika pogoda według Richarda Hammonda", czy "Ekskluzywny rejs", oraz dzienne pasmo filmowe. W sobotnie późne popołudnia  widzowie zobaczą angażujące dokumenty, prezentujące świeże spojrzenie na ludzi, wydarzenia i zjawiska współczesnego świata. Będzie można zobaczyć m.in. film chorej  na raka Roweny Kincaid "Zanim kopnę w kalendarz" oraz ciepłą opowieść o najliczniejszej brytyjskiej rodzinie "Czy 18 dzieci to już tłum?". Weekendowe wieczory to także kino na wysokim poziomie.

program 'Złote Przeboje na Dzień Dobry' w telewizji METROprogram 'Złote Przeboje na Dzień Dobry' w telewizji METRO informacje prasowe informacje prasowe

Produkcje własne telewizji METRO to między innymi "P.I.W.O." - autorski program Mikołaja Lizuta, "Crash test" Dominiki Wielowieyskiej oraz, programy muzyczne realizowane we współpracy z "Radiem Złote Przeboje "Złote Przeboje na Dzień Dobry". Wykorzystując doświadczenie i potencjał Grupy Agora, a także analizując bieżące potrzeby widzów, stacja planuje rozwijać inne formaty. Wprowadzane na starcie programy pokażą, w którym kierunku zmierzają gusta widzów.

POLECAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!