To właśnie muzyka: Zdzisława Sośnicka!

W najnowszym odcinku programu "To właśnie muzyka" w Radiu Złote Przeboje, gościliśmy legendarną piosenkarkę i kompozytorkę Zdzisławę Sośnicką! Posłuchajcie całego wywiadu!

Zdzisława Sośnicka legenda polskiej sceny powraca po 17 latach z nową płytą, a na niej m.in. "Tańcz choćby płonął świat".

 

Osobą, która zainspirowała artystkę do nagrania płyty był Romuald Lipko z zespołu Budka Suflera, który został również producentem albumu. Teksty do piosenek napisali m.in. Jacek Cygan , Artur Andrus , Bogdan Olewicz i Andrzej Mogielnicki .

Na nowej płycie Zdzisławy Sośnickiej odnajdujemy pozytywne melodie, głębokie piosenki, bogactwo brzmienia i najwyższą jakość muzyki.

Piosenkarka zapytana o to, czy na następną płytę będziemy musieli czekać kilka lat, odpowiada:

"Ja sama nie wiem, ja czekam na ten impuls, na tak piękny utwór, który spowoduje, że będę chciała coś nagrać."

Posłuchajcie całej rozmowy!

W pierwszej części rozmowy w Radiu Złote Przeboje Zdzisława Sośnicka opowiada m.in. o swoim powrocie na scenę muzyczną i dlaczego przestała śpiewać. Posłuchajcie!

W drugiej części wywiadu artystka opowiada o pobycie w Stanach Zjednoczonych. Piosenkarka zdradza, że chciano ją adoptować razem z mężem! Posłuchajcie dlaczego nie chciała tam zostać.

W ostatniej części wywiadu piosenkarka opowiada o współpracy ze Zbigniewem Wodeckim oraz opowiada, czy ma jakieś niespełnione, niezrealizowane marzenia. Posłuchajcie!

Program "To właśnie muzyka" codziennie po 18:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!