To właśnie muzyka: Grażyna Szapołowska!

W Radiu Złote Przeboje w programie "To właśnie muzyka" gościliśmy wspaniałą aktorkę i jak się okazuje równie wspaniałą wokalistkę Grażynę Szapołowską! Posłuchacie całego wywiadu!

Grażyna Szapołowska aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna. W czasie studiów grała epizodyczne role w serialach telewizyjnych m.in w "Czterdziestolatku" i w "Lalce" . Znana jest również jako Telimena z "Pana Tadeusza" .

Aktorka odwiedziła studio Radia Złote Przeboje przy okazji premiery utworu "Jesteśmy" , do którego słowa napisał Jan Nowicki.

 

Aktorka ma na swoim koncie wiele ról, ale i... skandali:

"Ja w ogóle nie wspominam, mam taki dar, że nie wspominam przeszłości, to było, przeszło, gdzieś tam jest. Nie mam tendencji ani do wspomnień, ani nie mam tendencji do marzeń."

Posłuchajcie całej rozmowy!

W pierwszej części wywiadu Grażyna Szapołowska opowiada m.in. o początkach znajomości z Janem Nowickim oraz o scenie, w której trzeba było się rozebrać i pokazać "pupę"! Posłuchajcie!

W drugiej części rozmowy aktorka opowiada Tomkowi Brhelowi o filmie kręconym w czasie stanu wojennego i o scenie, gdzie musiała się pocałować z drugą kobietą. Posłuchajcie czy czuła się skrępowana i jak sobie poradziła z tą sceną!

Posłuchajcie co o polityce i osobach rządzących w chwili obecnej, myśli sama Grażyna Szapołowska!

Program "To właśnie muzyka" codziennie po 18:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!