To właśnie muzyka: Mieczysław Szcześniak!

W Radiu Złote Przeboje w programie "To właśnie muzyka", gościem Tomka Brhela, był Mieczysław Szcześniak! Posłuchajcie całej rozmowy!

Mieczysław Szcześniak gościł w studiu Radia Złote Przeboje z okazji premiery albumu "Songs From Yesterday" .

Mietek Szcześniak to wokalista, który nagrał już siedem solowych płyt, a na festiwalu w Sopocie zdobył nagrodę "Bursztynowego Słowika" . Znamy go z duetów, m.in. z Edytą Górniak , Natalią Kukulską oraz Kayah .

 

Wokalista najnowszą płytę stworzył wspólnie z Krzysztofem Herdzinem, gdzie jak zwykle zaśpiewał znakomicie, a Krzysztof Herdzin został autorem stylowych aranżacji. Muzycy poprzeczkę zawiesili sobie bardzo wysoko, ponieważ zdecydowali się na utwory z repertuaru największych legend sceny muzycznej: Johna Lennona , Marvina Gaye'a czy Steviego Wondera . Na płycie znajdują się takie przeboje jak: "Satisfaction" , "Yesterday" i "Tears In Heaven" .

Wykonanie duetu Szcześniak - Herdzin często odbiega od oryginału piosenek, ale za każdym razem do historii muzyki popularnej odnoszą się z wielkim szacunkiem.

Płyta "Songs From Yesterday" to z jednej strony hołd złożony wykonawcom światowego formatu , a z drugiej spotkanie dwóch wspaniałych artystów.

Serdecznie zapraszamy do odsłuchania całej rozmowy!

W pierwszej części wywiadu Mietek Szcześniak opowiada o nowej płycie. Czy idzie tropem Roda Stewarta? Posłuchajcie!

Kiedy wokalista zadebiutował na scenie muzycznej? Posłuchajcie!

W ostatniej części rozmowy Mietek Szcześniak mówi Tomkowi Brhelowi, czy będą dalsze części płyty "Songs From Yesterday". Posłuchajcie!

Program "To właśnie muzyka" codziennie po 18:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!